مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پلاگین ادیتور پیشرفته(فایرفکس نمی خواند اما کروم می خواند)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
من به یک مشکله بزرگی خوردم من پلاگین ادیتور پیشرفته را نصب کردم اما یک مشکله عجیبی دارم پلاگین در فایرفاکس کار نمیکند یعنی هرچه دکمه های ادیت و غیره را که میزنم هیچ اتفاقی نمی افتد اما در گوگل کروم به نحو احسن کار می کند چه کار کنم؟؟ پلاگینم خواستم غیر فعال کنم درست نشد یعنی حتی به حالت قبلی نیز بر نمیگردد خواهشا کمک کنید ممنون
نسخه انجمنتون به همراه اسم و نسخه ویرایشگرتون رو بگید.

وقتی پلاگین هاتون رو غیر فعال میکنید.برای تست کردن باید کش هاتون رو تخلیه کنید.چون ممکنه با همون حالت قبل رو به رو بشید.
نسخه انجمن:1.6
نسخه ویرایشگر:1.3
بله کش رو هم خالی می کنم ولی هیچ اتفاقی نمی افتد

اسم نسخه ویرایشگر پیشرفته هم این است:MyBB WYSIWYG Editor 1.0.3by MyBBIran.com
اولین چیزی که پیشنهاد میکنم اینه که به 1.6.9 یا نسخه های بالاتر حداقل ارتقا بدید.

تاجایی که یادم میاد این مشکل نبوده اصلا.دقت کنید که فایل هاشو درست و کامل آپلود کرده باشید.
بد نیست روی قالب دیفالت هم تست کنید.

من بهتون SCEditor رو پیشنهاد میکنم.
اگر بخوام به حالت اول برگرده باید چی کار کنم؟؟مثله همین سایت؟؟
درود

شما این فایل ها را در هاست جایگزین کنید مشکل ادیتور با فایرفاکس حل میشود

http://www.hotup.ir/upload/3k1w_mybb_wys...n.com).zip
اقا دمتون گرم فقط ميتونين به من بگين اينارو تو هاست کجا اپلود کنم بازم يه دنيا ممنون
مسیر فایل ها که مشخصه هر فایل در پوشه خودش

این ها همان فایل های پلاگین هستن که ویرایش شده
آقا مرسی از شما و مرسی از مای بی بی ایران واقعا ممنونم کاملا درست شد
سلام
وقت بخیر

من اخیراً متوجه مشکلی شدم. اینکه وقتی با نام کاربری ادمین وارد فروم میشم ادیتور پیشرفته رو بصورت پیش فرض می بینم و عکس هایی که آپلود شدن رو هم بصورت لینک خالی می بینم اما این مشکل وقتی با اسم کاربری خودم وارد میشم وجود نداره. سایر کاربرها هم مشکلی ندارن. و بصورت مهمان هم طبیعتاً عکس ها به خوبی دیده میشن. فقط ادمین این مشکل رو داره Undecided

راستی من از ادیتور MHeditor استفاده می کنم.

میشه لطفاً راهنمایی بفرمایید. متشکرم
صفحه‌ها: 1 2