مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته راست چین دیفالت 1.6 بتا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

پوسته دیفالت 1.6

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: RTL mybb theme
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: MyBB.com
[تصویر:  d.png] معرفی:
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:---
راست چین کننده پوسته: Pars

نکته:
این پوسته اولین پوسته راستچین شده برای نسخه 1.6 می باشد. ممکن است بخش هایی از آن نیاز به ترجمه داشته باشد. لطفا در صورت دیدن مشکل ما را مطلع کنید تا اساسنامه کاملی برای ترجمه قالب های نسخه 1.6 آماده کنیم. لطفا توجه کنید که نسخه 1.6 فعلا بتا بوده و آن را فقط بر روی لوکال نصب کنید.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=1185]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
---
درود
علی جان یه شات بزار اگه مقدور باشه!
عالی هست ممنون Smile
شما از اسپم دادن خوشتون میاد Exclamation
پس به مدیر سایت بگیم دکمه سپاس رو بردارن دیگه [تصویر:  postbit_thx.gif]

در صورت تکرار برخورد خواهد شد .
اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه فارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه
(۱۳۹۲/۶/۲، ۲۳:۰۳:۰۵ عصر)javadkhof نوشته است: [ -> ]اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه پارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه

دوستان گرامی من هم کد های دیفالت رو لازم دارم
اگه هست بذارین تا استفاده کنم
(۱۳۹۳/۱۲/۱۱، ۰۹:۵۰:۴۶ صبح)m.zareii نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲/۶/۲، ۲۳:۰۳:۰۵ عصر)javadkhof نوشته است: [ -> ]اقا میشه یکی به من قالب دیفالت اصلییه که روی انجمن هست رو بده من با قالبای mybb اشنایی ندارم 1کیشونو ببینم میشینم از روش میسازم دوستان 1کی زحمت بکشه قالب دیفالتی که رو ی نسخه پارسی هست رو با عکساش یا بزاره توی 1 پست یا خصوصی کنه برام یا همینجا بزاره ویا به هر شکلی که دلش می خواد فقط1 جوری به دست من بروسونه دست گلتونم درد نکنه

دوستان گرامی من هم کد های دیفالت رو لازم دارم
اگه هست بذارین تا استفاده کنم

درود

آدرس انجمن در امضا بنویسید !

شما انجمن ساز این سایت رو نصب کنید قالب اصلی با پارسی سازی هم داره !

موفق باشید