مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود دوستان عزیز
پوسته ی زیبای مالتی فلتــــــ آماده شد .

قابلیت ها :
  • هدر زیبا
  • نمایش فروم به سبکی جدید
  • استفاده از html5 و css3
  • منوی کاربری js و بازشونده
  • باکس لاگین زیبا و گرافیکی
  • تولتیپ
  • سبک اطلاعیه
  • بنر های فول css
  • باکس تبلیغات متنی
  • دکمه های css
  • فوتر زیبا
  • پست بیت اختصاصی
  • سعو شده
  • کدنویسی استاندارد
  • ریسپانسیو
  • افکت های فلت
  • و.....

پوسته از سایت مای اسکین الهام گرفته شده است و توسط مالتی دیزاینر بهینه سازی و اختصاصی شده است .
لطفا کپی رایت را حذف نکنید .
کیفیت تصاویر را به دلیل اینکه بهتر لود شوند پایین آورده ام....
قیمت فروش این پوسته را به صورت عمومی فقط و فقط 20 هزارتومان تعیین میکنم .
لطفا از بحث و به حاشیه کشاندن تاپیک بپرهیزید ! هرگونه نظر خود را در پ.خ اعلام کنید .
برای خرید پ.خ دهید .
باتشکر
دمو آنلاين( مثل قالب هاي آقاي melat ) بذاريد بهتر ميشه تصميم گرفت
نقل‌قول: دمو آنلاین( مثل قالب های آقای melat ) بذارید بهتر میشه تصمیم گرفت
با درود
و با سپاس از طرح ها و پوسته های خوب و زیبای دوستان , چون اینجا ایران است و همه ایرانی و عادت به دادن پول در این زمینه ها را نداریم , صلاح نیست (ریپرها و فروش ریپ شده ها جای خود را در این چرخه دارند) . بهترین کار درست کردن چند فیلم نمونه از کارکرد و تصویر برای نمای کلی در حجم های پایین است . کسی که خریدار باشد فیلم را دیده و خرید میکند . تازه امکان فروش اینگونه محصولات به نصف قیمت برای جبران پولی که داده شده به دیگران هم هست که این دیگه به فرهنگ (شاید هم به سن و سال) مربوط می شود . Big GrinBig GrinHeart
نقل‌قول: دمو آنلاین( مثل قالب های آقای melat ) بذارید بهتر میشه تصمیم گرفت

در ابتدا از جناب میدوری بابت پاسخشان تشکر میکنم ، و اما در جواب شما باید عرض کنم که دمو فقط به دوستانی که خریدار واقعی هستند داده میشود .

با تشکر Heart
میشه من دمو رو ببینم ؟ Heart
آقا امین اگه امکان داره فقط صندوقتون رو خالی کنید ، نمیشه اصلا براتون خصوصی فرستاد . Heart
درود

صندوق خالی شد .

یک پوسته به دوست عزیزمان phenomenon فروخته شد .

با تشکر
ممنون پوسته ی واقعا سبک و سریعی هست ، سرعت لودش عالی بود . ممنون . Heart
دوستان پیشنهاد میکنم که اگر که از قالب های تکراری خسته شدید حتما این قالب رو نصب کنید ، واقعا عالیه .
نقل‌قول: ممنون پوسته ی واقعا سبک و سریعی هست ، سرعت لودش عالی بود . ممنون . Heart
دوستان پیشنهاد میکنم که اگر که از قالب های تکراری خسته شدید حتما این قالب رو نصب کنید ، واقعا عالیه .

ممنونم دوست عزیز

رضایت شما سبب خوشحالی ماست .
جهت مشاهده دوستان تاپیک آپ میشود ....
صفحه‌ها: 1 2