مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل قالب در اپرا و موزیلا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من تا امروز با کروم سایتم را باز می کردم فکر می کردم خیلی خوبه و هم چیزی اوکی هست ولی امروز با اپرا و موزیلا امتحان کردم پایین انجمنم به شکل زیر است باید از کجا برم و از کجا باید تنظیم کنم؟
[تصویر:  f9152_Untitled25.png]
لطفا راهنمایی کنید.

می خوام عکساش رو کلا بردارم ویکم تغییرات بدم اصلا این ها کجای قالب هست، هر چی گشتم پیدا نکردم؟
لطفا راهنمایی کنید
باید بخش footer قالبت رو ویرایش کنی

کد:
<span class="smalltext">
<a class="iletisim" href="{$mybb->settings['contactlink']}">{$lang->bottomlinks_contactus}</a><a class="anasayfa" href="{$mybb->settings['homeurl']}">{$mybb->settings['homename']}</a><a href="#top" class="yukari">{$lang->bottomlinks_returntop}</a><a class="arsiv" href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a><a class="rss" href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=syndication">{$lang->bottomlinks_syndication}</a>
</span>
اینجا من عکسی را نمی بینم من دنبال آنجا هستم که کدها و عکسهای html هستند.
دوستان لطفا یک راهنمایی کنید دقیقا این عکس ها کجای پوسته هستند.
درود این عکس ها نوعی پس زمینه (بک گراند) هستند باید ازگلوبال.سی اس اس
استایل کلاس های هر کدوم رو ویرایش نمایید.
یا برای راحتی کار
ازبخش footer قالبت
کد :
کد:
<span class="smalltext">
<a class="iletisim" href="{$mybb->settings['contactlink']}">{$lang->bottomlinks_contactus}</a><a class="anasayfa" href="{$mybb->settings['homeurl']}">{$mybb->settings['homename']}</a><a href="#top" class="yukari">{$lang->bottomlinks_returntop}</a><a class="arsiv" href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a><a class="rss" href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=syndication">{$lang->bottomlinks_syndication}</a>
</span>
رو با
کد:
<span class="smalltext">
<a href="{$mybb->settings['contactlink']}">{$lang->bottomlinks_contactus}</a><a href="{$mybb->settings['homeurl']}">{$mybb->settings['homename']}</a><a href="#top">{$lang->bottomlinks_returntop}</a><a href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=syndication">{$lang->bottomlinks_syndication}</a>
</span>
جایگزین نمایید.
دوست عزیزم jan123 کدها را گذاشتم ولی درست نشد.
من تو قالب Nesil هم قسمت فوتر و هم بالای صفحه مشکل دارم.... توی اکسپلور و کروم خوب هست ولی در اپرا و موزیلا افتضاح است. و اگر بخوام عکس هاش رو حذف کنم از کجای تنظیمات باید کدهای که به عکس ها متصل است باید حذف کنم
با تشکر
درودطبق ارسالعمل نماییدتوزیحدادم .
در ضمن کد ها مشکلی نداره درسایت بذارید تا تست شه.
حل شد...
یک راهکاری برای بالاش هم در نظر بگیر اگه حذف کنیم عکس ها رو از ریخت می افتد.
با تشکر