مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش ست کردن MyBB با WordPress
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود بر دوستان .
برای ست کردن MyBB با WP پلاگین زیر را بر روی WP نصب کنید و تنظیمات پلاگین را انجام دهید.
Wink
http://wordpress.org/extend/plugins/wordbb/

پیروز باشید.
دوست عزیز این رو مگه خودتون امتحان کردید ، چرا چیزی که امتحان نشده رو می زارید برای دانلود ، فحش می خوایم برای خودمون بخریم ، اجازه بدید من دارم یه اخرین ارسال برای وردپرس تهیه می کنم تا چند روز دیگه کامل که شد می زارمش ، با تمامی امکانات سطری ستونی
دوست عزیز وقتی توی سایت WordPress و MyBB تایید شده نیاز به تست بنده داره؟!Huh
ببین دوست من درسته امکان داره خیلی از پلاگین ها تایید بشه ، ولی ما قرار نیست همه اون پلاگین ها رو قرار بدیم که ؟؟؟؟؟؟ شما ببین این پلاگین به درد می خوره یا نه ؟؟؟؟ خودت نسب کن اگه خوشت اومد اون وقت این پلاگین لطف می کنه rss تالارت رو می خونه که این پیشفرض وردپرسم هست
(۱۳۸۹/۱/۲۹، ۱۱:۲۵:۰۲ صبح)Kevin نوشته است: [ -> ]درود بر دوستان .
برای ست کردن MyBB با WP پلاگین زیر را بر روی WP نصب کنید و تنظیمات پلاگین را انجام دهید.
Wink
http://wordpress.org/extend/plugins/wordbb/

پیروز باشید.

سلام
میشه آموزشش هم بزارین! Blush
من ازش استفاده کردم ولی بعضی جاهاش رو نفهمیدم! Sad
لطفا PHP NUKE رو هم بذارید
پشتیبانی نیوک این ست کردن را نپذیرفته است.
دوستان من تمام این راه ها رو رفتم ، افزونه های پیشرفته تر هم امتحان کردم ، اما اونقدر زشت ست میشه که آدم پشیمون میشه و اسمش رو ست نمیشه گذاشت. بهتره همون جدا باشه. کسی که توی صفحه اصلی وردپرس داره نیازی به ثبت نام کاربر توی وردپرس نداره. لینک ثبت نام تالار رو میزاره توی صفحه ی وردپرس و تمام. ست کردن در این مواقع یه کار اضافه محسوب میشه.
(۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۲۲:۳۴:۴۳ عصر)cniran نوشته است: [ -> ]دوستان من تمام این راه ها رو رفتم ، افزونه های پیشرفته تر هم امتحان کردم ، اما اونقدر زشت ست میشه که آدم پشیمون میشه و اسمش رو ست نمیشه گذاشت. بهتره همون جدا باشه. کسی که توی صفحه اصلی وردپرس داره نیازی به ثبت نام کاربر توی وردپرس نداره. لینک ثبت نام تالار رو میزاره توی صفحه ی وردپرس و تمام. ست کردن در این مواقع یه کار اضافه محسوب میشه.

میگم دادا تو که سایتت درسته من دیدم
میشه بگی چه شکلی نصبیدی؟
در ضمن میتونی toolbar پایینه سایتتا بگی از کجا آوردی
مرسی
سلام
راستش این ست کردن نیست

برای اون کار باید این فایل رو توی پوشه ی قالب دیفالت وردپرس کپی کنید و بعد تنظیمات دیتابیس و آدرس و... رو توی فایل last.php انجام بدید. به جای آدرس سایت من آدرس سایت خودتون و به جای name ghaleb اسم قالب دیفالت رو بنویسید و یوزر و نام و پسورد دیتابیس هم که آسونه.

اگر تصویری چیزی لود نشد تصویرا رو توی root کپی کنید.

برای فراخوانی در قالب وردپرس هم از این کد استفاده کنید

کد:
<?php include('post/last.php') ?>
صفحه‌ها: 1 2 3