مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: طرح کمک به سایرین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

گاهی در زندگی مشکلاتی پیش میاد که انسان به کمک دیگران نیاز پیدا می کند.
گاهی قطره فطره کمک دوستان دریایی ایجاد می کند که می تواند فرد گرفتار در مشکل را رهایی بخشد.

هدف از ایجاد این تاپیک این بود که از شما کاربران گرامی سایت نظرسنجی کنیم که چقدر حاضرید در مواقع خاص در طرح های کمک به دیگران مشارکت کنید.

چنین طرح هایی نه تنها برای کاربران سایت بلکه برای مراکز خیریه، و موسسه خدماتی نیز در سایت برگزار خواهد شد. (مانند محک)

توجه کنید که منظور از حمایت یا کمک پرداخت هزینه زیادی نیست. گاهی مشکلات دوستان کوچک است و گاهی شاید بزرگ. اما آنچه مهم است این سایت بیش از 1000 کاربر فعال دارد که اگر هر کدامشان مبلغ بسیار ناچیزی کمک کنند، در مجموع مبلغ زیادی خواهد شد.

هر کدام از کاربران سایت ممکن است در جایی نیاز به کمک داشته باشند. خب هدف این تاپیک هم کمک به دوستان است اما در مرحله نخست باید دید چند نفر حاضر می شوند در چنین طرحی همراه سایرین باشد.

خوشبختانه حدود 3 ماه قبل چنین طرحی برای یکی از دوستان انجام شد و حمایت هم شد.

لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و نظر خود را اعلام کنید.

تا این لحظه دست کم 60 بازدید و 6 موافق
خب بهتر بود گزینه "نه" را حذف می کردیم چون تعداد بازدید را از "بله" کم کنید به دست می آیدTongue
البته اگر تعداد درست بازدید را داشته باشیم

در هر صورت اصلا خوب نبود نمیدونم چرا Huh
طرح بسیار جالبه
با تشکر از پارس عزیز
بنده و کلیه اعضای انجمن اسپرینگ از این طرح حمایت کرده و در صورت لزوم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
به امید روز که هیچ انسانی بر روی این کره خاکی دچار مشکل حادی نشود.
بالا باش Wink
درود

در طرح قبلی (فکر کنم در اردیبهشت) که مقداری وجه برای دوستی جمع آوری شد. من سعی کردم به تمامی دوستان وجه را پس از حل مشکل برگردانم (فکر می کنم در تیر ماه بود)

اگر دوستی از قلم افتاده لطفا پ.خ. دهد تا به حسابش برگشت داده شود. البته مدت زیادی گذشته ولی برای یاداوری و اینکه کسی از قلم نیفتاده باشه.

این طرح به طور جدی تر به زودی با سیستم متخصص به خود آغار خواهد شد.