مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نصب مجدد مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
برای حل مشکلی که داشتم و اینجا بحث شد :
http://community.mybbiran.com/thread-132...9%84%DB%8C
قرار بر این شد که مای بی بی رو از اول نصب کنم
حالا برا این کار چی کار باید کنم و به خصوص چی کار کنم که بعد از نصب اطلاعات فعلی مثل پوسته - پلاگینها و پستها رو داشته باشم
ممنون میشم راهنماییم کنید
وقتی بخوای مای بی بی رو دوباره نصب کنی ، یعنی حذف همه ی اطلاعات از جمله پوسته ، پلاگین ها ، فایل ها و دیتابیس ...
تنها کاری که می تونی بکنی ، یک backup کلی از دیتابیس بگیری . بعد از پوسته ی فعلیت هم یه خروجی بگیر .
بعد که مای بی بی رو نصب کردی ، دیتابیس رو ایمپورت کن . همچنین پوسته رو هم وارد کن .
فکرکنم این بهترین حالت باشه .
ممنونم s.moein.h عزیز
اونجور که از حرف شما متوجه شدم من راه دیگه ای ندارم و باید کاری که گفتین رو انجام بدم
ولی این کار یعنی بک آپ گرفتن از دیتابیس و گرفتن خروجی از پوسته
یه خورده برا من نگران کنندست
برا برطرف شدن نگرانیم این سوال رو می پرسم :
آیا ممکنه بعد از نصب مای بی بی و ایمپورت دیتابیس با ارور مواجه بشم ؟
shayan عزیز ، به غیر از دیتابیس و کدهای فعلی پوسته هیچ فایلی رو نمی شه نگه داشت ، چون شما برای نصب کل مای بی بی رو از هاست پاک می کنی ...
اما سوالت درباره ی دیتابیس ؛ اگر شما بکاپ کلی رو درست و کامل از table های دیتابیس بگیری ، طبق گفته ی همه ی کتاب ها و مستندات با مشکل و ارور مواجه نمی شی ..
اما چرا اینو می گم ، چون خود من بارها با ارور ایمپورت دیتابیس مواجه شدم ، هر چند بازم مطمئن می گم اگه کارتون رو درست انجام بدین جای نگرانی نیست .
اما پیشنهاد : برای import دیتابیس بعد از نصب از مسئولین هاستینگ کمک بگیر . یعنی فایل رو بهشون بده که خودشون برات این کار رو کنن . که خیالت راحت بشه .
موفق باشی .
درود
برای انتقال هاست، دو فایل ستینگ و کانفیگ که در پوشه اینس هست نیز نیاز است.
در کل بهتر است تمامی فایل های انجمن خود را زیپ کرده دانلود کنید و سپس در هاست جدید آپلود کنید تا آواتار ها، پوست ها، پلاگین ها و... را از دست ندهید.
در مورد دیتابیس بک کامل از پی اچ پی مای ادمین کافیست.