مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب ویژه رمضان قهوه ای رنگ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
قالب ویژه رمضان قهوه ای رنگ

نکات مهم:
1- قسمت تبلیغات در هدر این قالب اختیاری بوده و قابل حذف می باشد.
1- این قالب با موزیلا فایرفاکس و اپرا تست شده است و به همان گونه که در عکس های گرفته شده دیده می شود نمایش داده می شود.
2- مرورگر اینترنت اکسپلورر ممکن است در بعضی از بخش ها با این قالب مشکل داشته باشد.
3- این قالب رایگان است.
4- گرچه این قالب بارها تست شده است اما اگر مشکلی با قالب داشتید (با مرورگرهای استاندارد) در اسرع وقت بر طرف می کنم.
5- تمامی مسئولیت این قالب بر عهده مترجم (Pars) می باشد.
6- مترجم قالب Pars و مترجم دکمه های قالب Kevin می باشد.

نمونه ها:

[تصویر:  4er5fq099mywd3el3z9h_thumb.jpg][تصویر:  5rjy56lx02j42mnro8cg_thumb.jpg][تصویر:  doodsvje71pemlrax2bv_thumb.jpg]
[تصویر:  axsvw8ozpabvvz8ei9er_thumb.jpg]

قیمت: اگر نمونه هارو دیدی خواستی دانلود کنی یه تشکر کافیه.Big Grin

[تصویر:  name.png] دانلود:
http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1342224592.zip
درود و سپاس فراوان
دستت درد نکنه
اما اگه یه عکس ازش میذاشتی بد نبود ها
بازم ممنون
Shy
(۱۳۸۹/۶/۴، ۱۴:۳۶:۳۹ عصر)sajjadnajafi نوشته است: [ -> ]درود و سپاس فراوان
دستت درد نکنه
اما اگه یه عکس ازش میذاشتی بد نبود ها
بازم ممنون
Shy

نمونه ها در پست اول اضافه شد
سلام
من این پوسته را طبق هلپی که داشت واموزش نصبی که یکی از دوستان گفته بود یعنی"خب شما باید در پوشه ایمیج هاستتون فولدری به اسم قالبتون بسازید بعد تصاویر رو اونجا اپ کیند

بعد در قسمت پوسته سربرگ وارد کردن پوسته را بزنید بعد بروس را بزنید فایلی که پسوندشxmlهست را انتخاب کنید
در صورتی که لازم بود گزینه تطبیق نسخه را نادیده بگیر را تیک کنید
بعد وارد کردن پوسته را بزنید

پ-ن:هر چی که داخل پوشه ایمیج هست با نام همان پوشته باید در پوشه ی ایمیج هاست ساخته و اپلود شود

"
*منظور از پوشه روت همون پابلیک اچ تی ام است درسته؟
*البته منظور دوستمون از جمله:پ-ن:هر چی که داخل پوشه ایمیج هست با نام همان پوشته باید در پوشه ی ایمیج هاست ساخته و اپلود شود
من پوشه ایمیج همین قالب را در پوشه ایمیج هاست آپلود کردم درسته یانه؟
نتیجه اینکه موارد ذکر شده راانجام دادم واز طریق کنترل پنل هم فایل xml را آپ کردم ولی چیزی برام نمایش نمیده باید چکار کنم؟
[تصویر:  4oxyv4r5dwe69mg23w0.jpg]
دوست عزيز موضوع رو سخت نكيند :

قالب رو كه دانلود مي كنيد يه پوشه به هر اسمي مثل BL يا MYCRY يا هر اسم ديگه توش هست كه عكس هاي قالب توش هست اون فولدر رو زيپ كنيد و در داخل پوشه /images اونجا كه ماي بي بي رو نصب كرديد اپ كنيد بعد XML رو وارد كنيد فكر نكنم مشكلي پيش بياد يادتون باشه اگه اسم فولدر رو عوضش كنيد از تنظيمات قالب قسمت

آدرس پوشه عکس های قالب

بايد ادرس رو قرار بديد
نه سخت نمیگیرم وقتی نمیاد احتمالا ایراد از منه دیگه البته منهم همین کار را کردم!!
اولا تو هلپی که گذاشته با توضیحات شما خیلی فرق داره!
دوما سه تا پوشه داره که درپوشهRamdan_KHYAL-DES قرار داره بنامهایimagesوstatusiconوmisc که کلاحاوی تصاویر قالب هستش منهم بنا به گفته شما فقط پوشهimagesبدون تغییر نام در پوشه ایمیج mybb آپلود کردم فایل xml را هم از طریق پوسته ها >> وارد کردن پوسته آوردمش ولی شکل گرافیکی قالب نمایش نمیده!!؟؟؟
خوب شرمنده من قالب رو تازه دانلود كردم تا ببينم مشكل از كجاست شما Ramdan_KHYAL-DES رو كه سه تا فولدر توش هست رو بيرون از از پوشه ايميج اپ مي كني

منظورم اينه كه تو پوشه اصلي انجمن مثلا اگه انجمنتون رو توي forum رختيد ميشه ادرس پوشه عكس هاي قالب

forum/Ramdan_KHYAL-DES
خواهش میکنم
من یادم رفت بهتون بگم ولی قبلش همین کار را کرده بودم انجمن مستقیم توی
public_htmlنصب کردم وهمین پوشه ای هم فرمودین تو همون جا آپ شده باهمه زیرمجموعه هاش!!!
میگم من بجز آپلود کردن فایل xml از طریق پوسته ها >> وارد کردن پوسته >>browse تو این قسمت کاری دیگه ای نمیخواد انجام بدم؟؟