مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل ارسال ایمیل و پ.خ. انبوه - شمارش نشدن بازدید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
برخی از مدیران انجمن ها، عدم ارسال ایمیل و پیام خصوصی به صورت انبوه برای تمامی کاربر ها را گزارش داده اند. این مشکل می تواند چند دلیل داشته باشد.
راه حل زیر ممکن است علت رفع مشکل شمارش نشدن بازدیدهای انجمن باشد.

توجه: اگر نمی دانید چگونه به تمامی کاربر های خود ایمیل یا پیام خصوصی ارسال کنید به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیر کل > کاربر ها و گروه ها > پیام انبوه

رفع مشکل:
به مسیر زیر مراجعه کنید:
قالب ها و پوسته ها > قالب > قالب مورد نظر > Footer templates > در footer
مطمئن شوید که مجموعه زیر وجود دارد (اگر نبود اضافه کنید)
کد:
<br class="clear" />
<!-- The following piece of code allows MyBB to run scheduled tasks. DO NOT REMOVE -->{$task_image}<!-- End task image code -->
{$auto_dst_detection}

اگر مشکل شمارش بازدید حل نشد:
کنترل پل مدیر کل -->Show Thread Options --> گزینه ی "Delayed Thread View Updates" را خاموش کنید.
نمی دانم چرا پیامهای انبوه در ظاهر ارسال می شود اما واقعاً به دست کسی نمی رسد؟! موضوعات بالا را هم اجرا کردم اما فایده نداره! تازه وقتی شخصی پسوردش را فراموش می کند، در ظاهر پسوردش برایش ارسال می شود اما باز هم خبری نمی شود؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!Huh
به نظر شما ایراد نرم افزاری است یا سخت افزاری یا . . . واقعاً نمی دونیدAngry
من هم همین مشکلو داشتم
همه کارهایی که توی تاپیک ها گفته شده بود انجام دادم ولی بازم بازدید تاپیکم روی صفر مونده بود
پلاگین contact us رو حذف کردم مشکلم حل شد
شماهم ببینید چه پلاگینی نصب کردید که این مشکل رو به وجود اورده
سلام دوست عزیز
در مورد این سوال
(رفع مشکل ارسال ایمیل و پ.خ. انبوه - شمارش نشدن بازدید
نمی دانم چرا پیامهای انبوه در ظاهر ارسال می شود اما واقعاً به دست کسی نمی رسد؟! موضوعات بالا را هم اجرا کردم اما فایده نداره! تازه وقتی شخصی پسوردش را فراموش می کند، در ظاهر پسوردش برایش ارسال می شود اما باز هم خبری نمی شود؟)

مال منم همون جورییه که شما می گین اگه چیزی فهمیدین لطفا" به منم بگین.
ممنونم.

کدها رو اول در نت پد کپی کنید
اگر مشکلی بود با هاست خود در میون بزارید
واقعا" کسی نمی دونه چرا ایمیل فعال سازی برای فردی که ثبت نام میکنه ارسال نمی شه؟
از دوستانی که اطلاعات کافی دارند تقاضا داردم نسبت به رفع این مشکل همکاری فرمایند.
با تشکر
ras
من کارهایی رو که گفتید انجام دادم. پلاگین ها هم تست کردم و مشکل از اونا هم نبود. مشکل من صفر موندن آمار و عدم ارسال انبوهه.
پـــــس مشکل از کجاست؟؟؟!!
یعنی کسی نمیدونه؟؟؟!!!
توی هر انجمنی مطرح کردم کسی جواب نمیده!! آخه چرا؟؟؟!!