مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نوروز 2569 مبارک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
نوروز سبز سال 2569 خورشیدی خجسته باد. هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز باد.

سـر سـال نو هرمز فـرودیـن
بر آسوده از رنج تن، دل زکین
به جمشید بر، گوهر افشاندند
مر آن روز را روز نو خواندند

فرا رسیدن نوروز جمشیدی و آغاز سال 2569 ایرانی، 3748 زرتشتی و 7032 میترایی بر همه ی ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته و همایون باد.
سالی همراه با شادی، تندرستی و موفقیت داشته باشید.

[تصویر:  1322456355.jpg]
عید بر شما مدیریت محترم مای بی بی ایران مبارک

امیدوارم سال آینده خبرهای خوشی از جمله خبر قبولی مجدد در دانشگاهی که می خونی بهت برسه

عید بر تمام ایرانیان مبارک Heart

به زبان خودم :

بایرامیز مبارک
درود

ساعاتی تا سال تحویل باقی مونده تا این سال پر افت و خیز رو پشت سر بذاریم

بذارید برای یه بارم که شده توی این جا خودمونی حرف بزنیم و تعارف ها رو بذاریم کنار

در زندگی یه جور برای هر کسی بوده ..

در جامعه ی اینترنت به یه شکل دیگه ..
در همین انجمن هم طوری دیگه بوده..

اینجا دوستان غم و شادی و خیلی چیزای دیگه رو پشت سر گذاشتن و اتفاقات زیادی افتاد ..

خیلیا هم از دیگری ناراحت شدن به خاطر چیزهایی که ارزشش در مقابل اخلاق و انسانیت هیچ هست

امیدوارم کسانی هم که باعث این ناراحتی بودن حداقل دیگه بدونن سال داره کم کم تحویل میشه ..بهتر هست تمام اتفاقات رو به دست فراموشی بسپارن..

مثل همین موضوعات سعید غلامیان و اتفاقاتی که در پی اون رخ داد البته موضوع مهمی بود ولی فکر کنم بهتره با سال جدید کشیده نشه و ایشون هم هر کاری دوست داره بکنه و بهش فقط توجه نشه
ایشون هم استعدادایی داره در ضمینه ی سیستم مدیریت مای بی بی و میخواد به عنوان یک درامد (چه کوچک چه بزرگ) بهش نگاه کنه

بگذریم..

اگر قرار باشه از همین اول سال با کینه و ناراحتی شروع بشه پس چه تفاوتی با سال های قبل میشه ؟ هیچ تفاوتی نداره جز این که یه سال دیگه هم به شکل کینه ای و ناراحتی به سال ها اضافه میشه

همه اینجا مهربان هستند حتی اگر دشمن ترین دشمنان باشن که امیدواریم بازم با شروع امسال به فکر خوبی و باشن

دوستان در سال جدید امیدوارم در مای بی بی ایران تحولات خوبی رخ بده و پیشرفت های بیشتری بکنه (این یک حرف برای فضای اینترنت بود )

حالا بریم سراغ خانواده و اشنایان

برای همه ی شما دوستان آرزوی موفقیت میکنم و همچنین امیدوارم در کنار خانوده ی محترمتون زندگی سرشار از محبت و خوبی داشته باشید و به خوبی و خوشی زندگی کنید .

سال نو بر همه مبارک

سپاس
سلام به همه دوستان مای بی بی
من هم به نمایندگی از طرف اعضای سایت پی 30 دلتا این عید بزرگ رو به همه طرفداران مای بی بی تبریک عرض می کنم و امیدوارم با سلامتی و در لحظات خوبی در کنار همدیگر باشیم.

http://www.p30delta.com

مهدی شهسوار
(۱۳۸۸/۱۲/۲۹، ۱۳:۲۵:۳۶ عصر)pl_ugin نوشته است: [ -> ]مثل همین موضوعات سعید غلامیان و اتفاقاتی که در پی اون رخ داد البته موضوع مهمی بود ولی فکر کنم بهتره با سال جدید کشیده نشه و ایشون هم هر کاری دوست داره بکنه و بهش فقط توجه نشه
ایشون هم استعدادایی داره در ضمینه ی سیستم مدیریت مای بی بی و میخواد به عنوان یک درامد (چه کوچک چه بزرگ) بهش نگاه کنه

سر سفره هفت سین دعا می کنم خدا هدایتش کنه Big Grin
البته امید وارم اونم برا من دعا کنه چون حس می کنم از اون گمراه ترم و به هدایت خدا احتیاج دارم

بیاید کمی فکر کنیم
گاهی خیلی خودمون رو بهتر از دیگران میبینیم . برا همین واسه هدایت همه دعا می کنیم بعد دلمون نمیاد واسه هدایت شدن خودمون دعا کنیم

اشاره می کنم با داستان عیسی مسیح و افرادی که می خواستن دختری رو س ن گ س ا ر کنن
وقتی عیسی مسیح نتونست قوم رو از کارشون منصرف کنه قبول کرد که دختر س ن گ س ا ر بشه
ولی فقط اونهایی حق دارن سنگ بندازن که حس می کنن پاک تر از این دختر هستند
و در آخر همه سنگهاشون رو بر زمین انداختند و رفتند

بیایید در سال جدید بجای سنگ انداختن به دیگران چند سنگ هم به خودمون بندازیم Heart
سال نو به همه کاربران مای بی بی ایران و مدیران زحمتکش تبریک می گم
وامیدوارم همیشه تو زندگیشون موفق باشند .پیروز و سرفراز باشیدBig Grin
درود
از صمیم قلب سال خوبو خوشی رو برایتان ارزو مندم امیدوارم که هر لحظه زندگیتان پیروز باشید!
سلام
منم حلول سال نو شمسی رو به تمام ایرانیان تبریک و تهنیت میگم.
(آخه این تقویم 1389 فقط برای ایرانی ها و فارسی زبان هاست)
سال نو رو به همه دوستان تبريك ميگم البته با تاخير.Blush اميدوارم موفق باشين.
سلام یا همون درود Wink

تاخیر من خیلی زیاد بود اما سعی کردم دست پر بیام Smile

سال نو رو به همه دوستان و عزیزان تبریک می گم و امیدوارم همیشه دلتون شاد باشه و خودتون و دوستانتون و دشمناتون! سلامت باشید Smile

امیدوارم امسال

شاهد آشتی ها و دوستی ها باشیم
شاهد پیشرفت ها باشیم
شاهد موفقیت ها باشیم
شاهد از بین رفتن کینه ها باشیم
شاهد سبز شدن سبزه ها باشیم !
شاهد سلامتی بچه های مای بی بی ایران باشیم
شاهد سلامتی بچه های مای بی بی هلپ هم باشیم Smile
شاهد حضور همه دوستان در کنار هم باشیم
و کلا" شاهد بهترین ها باشیم....

قصد دارم به همه عیدی بدم! البته چون جمعیت بچه ها زیاده یکمی عیدی رو متعادل تر می کنم....
این عیدی فقط و فقط ویژه اعضای مای بی بی ایران خواهد بود!
از امروز تا 10 فروردین هرکس بخواد میتونه 5 گیگ هاست رایگان و فوق حرفه ای تا اول تیر ماه از پایگاه تخصصی خدمات الکترونیک ایاک بوک بگیره!
یعنی کلیه حساب های هاست عیدی تا تاریخ 1 تیرماه 1389 اعتبار رایگان خواهند داشت.
برای کاربران وی آی پی مای بی بی ایران نیز یک ماه بیشتر اعتبار خواهیم داد ! یعنی تا تاریخ 1 مرداد 1389 برای کاربران وی آی پی اعتبار خواهد داشت!
جهت دریافت هاست رایگان عیدی می تونید از طریق آی دی یاهو (kamdin_mirzaee@yahoo.com) به من اطلاع دهید یا از طریق smsbaz , kevin , pars اعلام نمایید.
از نظر کیفیت عیدی هم خیالتون راحت باشه ! در صورت کوچکترین نارضایتی از کیفیت، حق اعتراض دارید!!!

در ضمن هر کسی هم که تا 10 فروردین هاست خریداری کند این سه ماه اعتبار رایگان نیز به حسابش اضافه میشه و 15 ماه اعتبار خواهد داشت بعلاوه اینکه از تخفیف 10 درصدی در خرید بسته هاست بهره مند خواهد شد.

شرایط :
داشتن دامین آزاد و اعلام آن جهت ساخت اکانت هاست
کاربر باید تا قبل از عید عضو رسمی مای بی بی ایران شده باشد.

موفق باشید
کام دین میرزایی
صفحه‌ها: 1 2