مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قرار دادن تشخیص هویت ایرانی در ثبت نام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
من مدتی است با یک مرتیکه خارجی که بصورت اسپم وار تبلیغات محصول خودش رو تو سایت قرار میده روبرو شدم متاسفانه هیچ راه حلی براش پیدا نکردم هر بار با یک نام کاربری و با یک آیپی جدید وارد میشه (شایدم موتور باشه که اتوماتیک عمل میکنه -البته تو سایت قبلیم هم با این مشکل روبرو بودم) حالا میخوام تو بخش ثبت نام یک قسمتی برای تشخیص هویت ایرانی بگذارم مثل یک بعلاوه 2 چند میشه - یا یک سوال که پاسخ داده بشه -حالا آیا پلاگینی برای این منظور وجود داره -اگه نه لطفا راه حلی برام مشخص کنید چون من تو بعضی سایتا این سیستم رو دیدم. لطفا دقیق راهنمایی کنید چون ناواردم .
آقا این سوال رو لطفا جواب بدین مال سال 88 هستش. این خیلی مشکل اساسی ای هست و منم به شدت بهش برخوردم
خواهشا راهنمایی کنید
ممنون ازتون
خب سطح دسترسی مهمانها رو محدودترش کنید شاید درست بشه، ظاهرا واسه مهمانها امکان ارسال پست رو باز گذاشتین!!!
کنترل پنل مدیر>> پیکر بندی>> فیلد مشخصات اختیاری>> افزودن فیلد مشخصات جدید
برای اینکه ترتیبی بدیم که فقط اشخاص ایرانی بتونن ثبت نام بکنن و خارجی ها نتونن چه باید کرد ؟
(۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۲:۳۳:۴۴ عصر)Germanizer نوشته است: [ -> ]برای اینکه ترتیبی بدیم که فقط اشخاص ایرانی بتونن ثبت نام بکنن و خارجی ها نتونن چه باید کرد ؟

همانطوریکه تاپ سی دی عزیز هم گفتن باید به این مسیر بری:
کنترل پنل مدیر>> پیکر بندی>> فیلد مشخصات اختیاری>> افزودن فیلد مشخصات جدید
یه فیلد اختیاری با یه پرسش فارسی می ذاری، بعد قسمت وارد کردن اطلاعاتش رو اجباری می کنی. اینطوری دیگه فقط ایرانیها می تونن ثبت نام کنند.
خب بعد چطور پاسخ اونها رو چک بکنم
مثلا من یک سوال میذارم : نام پایتخت ایران ؟
بعد اون شخص به انگلیسی یه چرندی می نویسه : frasfefeg
خب من چجوری این رو حالی سیستم بکنم که فقط اگر جواب سوال درست بود و "تهران" بود ، فقط این شخصو ثبت نام بکن نه جوابهای دیگه رو
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۸۹/۸/۱۳، ۱۳:۰۷:۳۷ عصر)Germanizer نوشته است: [ -> ]خب بعد چطور پاسخ اونها رو چک بکنم
مثلا من یک سوال میذارم : نام پایتخت ایران ؟
بعد اون شخص به انگلیسی یه چرندی می نویسه : frasfefeg
خب من چجوری این رو حالی سیستم بکنم که فقط اگر جواب سوال درست بود و "تهران" بود ، فقط این شخصو ثبت نام بکن نه جوابهای دیگه رو
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعی کن اکانت کاربران رو مدیریت فعال کنه بلافاصله فعال نشه این فیلدها در پروفایلشون نشون داده میشه اگه دیدی ناجور زدن محرومشون کن
آخه من که بیکار نیستم برم جوابهای دونه دونه های اعضا رو چک بکنم که
من می خوام این اتوماتیک کار بکنه
سیستمهای سوال تصادفی موقع ثبت نام رو دیدین ؟؟؟
اگه جواب اشتباه بدین اصلا شما رو ثبت نام نمیکنه
خیلی راحت و اتوماتیک نه احتیاجی به بررسی ادمین داره نه دیدن جوابها نه فعال کردن دستی
نوعی فیلد وجود داره که جواب رو بش میدی اگه درست بود ریجیستر میکنه.
صفحه‌ها: 1 2