مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین Top-X-Stats
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: Top-X-Stats
نسخه: 0.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: yaldaram
[تصویر:  d.png] معرفی: ----
آخرین بروزرسانی: -----
[تصویر:  user.png] ترجمه: HOssE!N-B
[تصویر:  info.png] عملکرد:با استفاده از این پلاگین میتوانید آمار مختصری از انجمن را در بالای صفحه اصلی انجمن خود نمایش دهید .
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

نکته: یکسری تغییرات کوچیک هم اعمال شد تا در فروم های پارسی زبان به خوبی نمایش داده شود Wink
[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=7128]
من نصب کردم اما دوبار نشون میده
این مشکل � چطوری درست میشه؟
[تصویر:  capture-1370509376.jpg]
از هاست نیست
درستش کردم خودم تعداد کاراکترهای نمایشی رو زیاد کردم یکم استایل هم دادم Big Grin
[تصویر:  capture-1370513518.jpg]
سلام دوستان از کجا باید تعداد کاراکتر نمایشی و افزایش بدم تا افزونه مثل افزونه دوستمون wolfsaman بشه؟؟!
منظور تعداد کاراکتر های نوشته هاسا. الان برای من مثل تصویر اول نمایش داده میشه بیشتر نوشته عنوان ارسال رو نمایش نمیده و سه نقطه میذاره! میخوام عنوان ارسال کامل نمایش داده بشه مثل تصویر دوم
در صورت اصلاح کپی رایت پشتیبانی میشوید دوست عزیز.
منظور تعداد کاراکتر های نوشته هاسا. الان برای من مثل تصویر اول نمایش داده میشه بیشتر نوشته عنوان ارسال رو نمایش نمیده و سه نقطه میذاره! میخوام عنوان ارسال کامل نمایش داده بشه مثل تصویر دوم????????
سلام
ببخشید دیر جوابتو دادم
فایل top5stat.php باز کنید و خط های
کد php:
$lpsubject htmlspecialchars_uni(topstats($lp['subject'], 13));
و
$ntsubject 
htmlspecialchars_uni(topstats($nt['subject'], 13)); 
رو پیدا کنید,اون عدد 13 تعداد کاراکتره
من گذاشتمش رو 47

lpsubject برای آخرین ارساله
همین
اگه بخوام محل نمایشش رو از بالای انجمن به پایین انجمن زیر همه انجمنا تغییر بدم کدوم کدش رو باید جابجا کنم؟؟
صفحه‌ها: 1 2