مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: حل مشکل Editor در Firefox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
همان‌طور که می‌دانید Editor (ویرایش‌گر) MyBB در نسخه‌ی 16 مروگر FireFox به درستی عمل نمی‌کند و به گفته‌ی توسعه‌دهندگان MyBB، این مشکل در نسخه‌ی 1.6.9 MyBB برطرف خواهد شد.
اما در صورتی که می‌خواهید این مشکل را زودتر از انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB حل کنید، راه زیر را پیش روید:
1- فایل پیوست را دریافت کنید و آن را با فایل پیشین، در مسیر jscripts جای‌گزین کنید.
[attachment=7089]

2- به قالب‌ها و پوسته‌ها --> قالب‌ها --> قالب مورد نظر --> قالب‌های گروه‌بندی نشده --> codebuttons رفته و خط زیر را بیابید:
کد php:
<script type="text/javascript" src="jscripts/editor.js?ver=1600"

و خط زیر را جای‌گزین آن کنید و سپس قالب را ذخیره کنید.:
کد php:
<script type="text/javascript" src="jscripts/editor.js?ver=1608"

اکنون مشکل Editor (ویرایش‌گر) MyBB در مرورگر FireFox برطرف شده‌است و با سایر مرورگرها نیز مشکلی ندارد.

* این آموزش برگرفته از گفته‌ی StefanT ، توسعه‌دهنده‌ی MyBB می‌باشد.
لینک منبع: http://community.mybb.com/thread-127322-...#pid922533
دوستانی که ادیتور پیشرفته دارند اینو جایگزین نکنند.
این فقط برای ادیتور پیشفرض MyBB هستش.

اونای که ادیتو پیشرفته دارند باید همون راه قبلی که عرض کردم رو برند.
فایل editor.js رو باز کنید
و ctrl+F بزنید itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید
به یکی از ارسالات مراجعه کنید ctrl+R بزنید تا مرورگرتون به روز رسانی انجام بده .
من که ورژن فایرفاکس رو تغیییر دام تا مشکل خودم حل بشه، دوستانی که از ورژن 16 استفاده میکنن لطفا" تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
با تشکر
(۱۳۹۱/۸/۸، ۱۹:۰۷:۴۸ عصر)demasoni نوشته است: [ -> ]من که ورژن فایرفاکس رو تغیییر دام تا مشکل خودم حل بشه، دوستانی که از ورژن 16 استفاده میکنن لطفا" تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
با سپاس

جناب هر دو آموزش بالا صد در صد کار میکنه خیال شما راحت.
آموزشم طوری نیست که بعد تغییرات نشه برگردونش ! شما خودت میتونی راحت تست کنی
(۱۳۹۱/۸/۸، ۱۹:۴۹:۵۷ عصر)S_N نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۸، ۱۹:۰۷:۴۸ عصر)demasoni نوشته است: [ -> ]من که ورژن فایرفاکس رو تغیییر دام تا مشکل خودم حل بشه، دوستانی که از ورژن 16 استفاده میکنن لطفا" تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
با سپاس

جناب هر دو آموزش بالا صد در صد کار میکنه خیال شما راحت.
آموزشم طوری نیست که بعد تغییرات نشه برگردونش ! شما خودت میتونی راحت تست کنی

من تست کردم...دمتون جییییییییییییییییییز....درست شدHeartHeartHeartHeartHeartTongue
جناب زنگه ممنون از ارائه این آموزش مفید ،

بنده هم این کار را انجام دادم و موفقیت آمیز بود ، فقط ادیتور بنده از پیشرفته به حالت معمولی تغییر کرده است ، یعنی قبلا میخواستیم به نوشتار رنگ و جهت بدهیم همانجا عمل میشد ولی الان کد ها را نشان میدهد و پس از ارسال نشان میدهد ، احتمال دارد برای فایلی که روی هاست آپلود کردیم باشد؟

راهی برای پیشرفته کردن ادیتور هم هست ؟
(۱۳۹۱/۸/۹، ۱۹:۱۰:۵۳ عصر)milad1364 نوشته است: [ -> ]جناب زنگه ممنون از ارائه این آموزش مفید ،

بنده هم این کار را انجام دادم و موفقیت آمیز بود ، فقط ادیتور بنده از پیشرفته به حالت معمولی تغییر کرده است ، یعنی قبلا میخواستیم به نوشتار رنگ و جهت بدهیم همانجا عمل میشد ولی الان کد ها را نشان میدهد و پس از ارسال نشان میدهد ، احتمال دارد برای فایلی که روی هاست آپلود کردیم باشد؟

برای من هم به همین صورت شده.
(۱۳۹۱/۸/۹، ۱۹:۱۰:۵۳ عصر)milad1364 نوشته است: [ -> ]جناب زنگه ممنون از ارائه این آموزش مفید ،

کاربر گرامی، شما از پلاگین WYSIWYG Editor استفاده می‌کنید. همان‌طور که در ارسال دوم همین صفحه گفته شده‌است، باید روش زیر را اعمال کنید:
نقل‌قول: اونای که ادیتو پیشرفته دارند باید همون راه قبلی که عرض کردم رو برند.
و ctrl+F بزنید itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید
به یکی از ارسالات مراجعه کنید ctrl+R بزنید تا مرورگرتون به روز رسانی انجام بده .

ضمناً قبلاً انجام تغییرات بالا، باید فایل editor.js موجود در بسته‌ی پلاگین WYSIWYG Editor را جای‌گزین فایل جدید کنید.
ببخشید مشکل بنده حل شد زیاد توجه نکرده بودم ، من باید همان کاری را که آقای S_N گفتند انجام میدادم و درست شد . خیلی ممنون از این کار و اموزش شما هو همچنین جناب زنگنه

یک مشکلی هم در مرور گر گوگل کروم هست ، کاربرانی که از این مرور گر استفاده میکنند نوشته های انها را به این صورت نشان میدهد فقط کد ها را نشان میدهد ولی رنگ وفونت را انجام نمیدهد ، البته فقط در مرور گر کروم این شکلی است ، ایا برای آن هم راه حلی هست ؟
نقل‌قول: نوشته هایی که با ادیتور انجام میشود .[highlight=#ffffff]2[/highlight]
نقل‌قول: دوستانی که ادیتور پیشرفته دارند اینو جایگزین نکنند.
این فقط برای ادیتور پیشفرض MyBB هستش.

اونای که ادیتو پیشرفته دارند باید همون راه قبلی که عرض کردم رو برند.

بعد از اینکار با مروگرهای ورژن پاینتر موزیلا مشکلی پیدا نمی کنه ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6