مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بهترین پلاگین سپاس/پسند (به گفته مسئولان سایت مادر)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
این تاپیک در 13 آذر 1391 به روزرسانی کامل شد. لطفاً عزیزانی که مجدداً به این تاپیک مراجعه می نمایند، انتهای تاپیک را مطالعه بفرمایند.
درود
توجه:کلمه "افزونه" کلمه ای است کاملاً فـ ارسی که معادل "Plugin" (پلاگین) در انگلیسی می باشد.لطفاً از این پس همه از این کلمه استفاده کنند
[تصویر:  plugin_add.png] افزونه: سامانه سپاس/پسند
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.5
[تصویر:  user.png] نویسنده: - G33K -
مترجم: علیرضا حکیم آبادیان
[تصویر:  d.png] معرفی: 14th November 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 26th October 2011

[تصویر:  info.png] عملکرد: سپاس گذاری و یا پسندیدن ارسال کاربران

[تصویر:  wrench.png] نصب: بارگذاری(آپلود) در میزبان تارنما (هاست) و نصب از طریق کنترل پنل مدیر کل
تنظیمات --> سامانه سپاس/پسند
بازشماری از طزیق کنترل پنل ادمین (بسیار توصیه می شود)

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است.

مزایای این افزونه (پلاگین) نسبت به افزونه (پلاگین) سپاس چیست؟
تمامی امکانات پلاگین مذکور به اضافه موارد ذیل:
1- وجود دو افزونه در یک افزونه پسند و سپاس (Like & Thanks)
2-قابلیت نمایش فقط برای ارسال اول (یه جورایی حق کپی رایت رعایت میشه)
3-غیرفعال کردن و عدم نمایش برای تاپیک های مورد نظر شما
4-نمایش نام کاربر سپاس/پسند کرده به همان طریق سبک نام کاربری در گروه کاربری اش
5-تغییر فرمت نمایش تاریخ و ساعت در لیست سپاس/پسند کرده ها
6-قابلیت مرتب سازی با 4 فیلتر متفاوت
7-وجود لیست تاشو
1-7- قابلیت پیش فرض کردن حالت نمایش در دو صورت بازبودن یا بسته بودن
8- اضافه شدن قسمت های زیر به تناسب تنظیمات به پروفایل کاربران
1-8- سپاس/پسند کرده
2-8-سپاس/پسند شده
3-8-یافتن تمامی ارسال های پسند کرده
4-8- یافتن تمامی ارسال های پسند شده
5-8-یافتن تمامی موضوعات پسند کرده
6-8-یافتن تمامی موضوعات پسند شده
7-8- میانگین سپاس/پسند ها نسبت به کل تاپیک ها
8-8-میانگین سپاس/پسند ها در روز
9- نمایش تعداد پسند/سپاس
تمامی حقوق انتشار فارسی این پلاگین تنها برای مای بی بی ایران محفوظ است.
این پلاگین توسط تیم پشتیبانی مای بی بی طراحی شده و توسعه دهنده مای بی بی گفته این بهترین سیستم سپاسگذاری هست. اینم لینکش ارسال شماره 6 رو بخونید

~~~ بازبینی فایل زبان ~~~
در تاریخ 13 آذر 1391 فایل زبان مورد بازبینی قرار گرفت. برای متقاضیان جدید فایل مجدداً بارگذاری (آپلود) شد اما عزیزانی که قبلاً از این افزونه استفاده می کردند فایل up-lang-best thx-like را در هاست خود آپدیت کنند.
مزایای این به روزرسانی:
حل مشکل دستور زبان برای سپاس یا پسند بیش از یک کاربر
(چون اکثر سپاس یا پسند ها بیش از یک کاربر انجام داده این بروزرسانی به شدت توصیه می شود)
~~~~~~

تشریح پیوست ها:
best thx-like.zip بسته افزونه فارسی شده
Sepas.zip بسته حاوی چند تصویر برای دکمه سپاس/پسند (با تشکر از جناب پارس)
shutscreens.zip بسته حاوی چند تصویر از محیط افزونه (البته تصاویر برای قبل از بروزرسانی است)
tylmerge.php اسکریپتی برای اعمال مقادیر از افزونه سپاس(ترجمه جناب پارس) به این افزونه (با تشکر از -ALI-)
up-lang-best thx-like.zip بسته حاوی فقط فایل زبان برای عزیزانی که قبلاً این افزونه را تصب کرده اند و اکنون تمایل به روزرسانی آن را دارند (بسیار توصیه می شود)
با سپاس
یا علی
این یک اسکریپت برا انتقال امار سپاس هاتون به این (سپاس لایک)
درروت انجمن خوا آپلود کنید

mysite.com/tylmerge.php

رواجراکنید
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۰:۵۶:۱۶ صبح)-ALI- نوشته است: [ -> ]این یک اسکریپت برا انتقال امار سپاس هاتون به این (سپاس لایک)

mysite.com/tylmerge.php

رواجراکنید

درود
منظورتون اینکه اگه کسی قبلاً از افزونه سپاس استفاده می کذده و حالا و می خواد از این افزونه استفاده کنه از اسکریپت شما استفاده کنه؟
اگه همین طور باشه که من حدس می زنم خیلی عالیه
با سپاس
یا علی
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۱:۰۶:۲۷ صبح)hakimalireza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۰:۵۶:۱۶ صبح)-ALI- نوشته است: [ -> ]این یک اسکریپت برا انتقال امار سپاس هاتون به این (سپاس لایک)

mysite.com/tylmerge.php

رواجراکنید

درود
منظورتون اینکه اگه کسی قبلاً از افزونه سپاس استفاده می کذده و حالا و می خواد از این افزونه استفاده کنه از اسکریپت شما استفاده کنه؟
با سپاس
یا علی

نه دوست من به عنوان مثال شما قبلا سپاس saeedGh و نصب کرده بودی نمیپسندی یا خراب شده میخوای به این تبدیل کنی
بانصب کردن این امارسپاس ها ازبین میره همون بیشترین سپاس شده که درآمارپیشرفته نشون میده.....
بااجرای این اسکریپت امارسپاس قبلی به پلاگین thankyou/like که شماترجمه کردی گذاشتی انتقال میابه.Heart
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۱:۱۰:۵۲ صبح)-ALI- نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۸/۸، ۰۱:۰۶:۲۷ صبح)hakimalireza نوشته است: [ -> ]

mysite.com/tylmerge.php

رواجراکنید

درود
با سپاس
یا علی

نه دوست من به عنوان مثال شما قبلا سپاس saeedGh و نصب کرده بودی نمیپسندی یا خراب شده میخوای به این تبدیل کنی
بانصب کردن این امارسپاس ها ازبین میره همون بیشترین سپاس شده که درآمارپیشرفته نشون میده.....
بااجرای این اسکریپت امارسپاس قبلی به پلاگین thankyou/like که شماترجمه کردی گذاشتی انتقال میابه.Heart

درود و سپاس
دوست عزیزم من هم که دارم همین رو میگم. منم دقیقاً منظورم همین بودWink
حالا این اسکریپت از کجا اومده؟
با سپاس
یا علی
همین - G33K - اینو نوشته
همچنین نحوه ست کردن باامارپیشرفته و advanced هم هست
باید میذاشتی....
تاپیکش توانجمن مادربخون پیدامیکنی.Heart
آره حق با شماست کوتاهی من بوده. ببخشید
با سپاس
یا علی
/// انتقال یافت به بخش پلاگین ها /// Wink
درود
پلاگین سپاس روی انجمن یکی از دوستان نصب بود ولی پشتیبانی هاست به ما گفتش که با وجود افزونه thanks بیش از 10 درصد از فضای cpu سرور رو مشغول کرده که ما مجبور به حذفش شدیم و حدود 3,4 درصد اومد پایین با حذف کردنش.
الان من سوالم اینه که این پلاگین هم مثل سپاس حجم زیادی رو میگیره و دوباره بعد یک مدت باعث مشغول شدن cpu سرور میشه یا نه این اتفاق نمیفته؟
من خیلی از انجمن ها رو دیدم سپاس روشون بدون هیچ مشکلی نصبه ولی نمیدونم چرا این مشکل برای ما پیش اومده
ممنون میشم پاسخ بدید
با تشکر از زحماتتان
(۱۳۹۱/۸/۱۰، ۱۷:۳۳:۰۶ عصر)moohiol نوشته است: [ -> ]درود
پلاگین سپاس روی انجمن یکی از دوستان نصب بود ولی پشتیبانی هاست به ما گفتش که با وجود افزونه thanks بیش از 10 درصد از فضای cpu سرور رو مشغول کرده که ما مجبور به حذفش شدیم و حدود 3,4 درصد اومد پایین با حذف کردنش.
الان من سوالم اینه که این پلاگین هم مثل سپاس حجم زیادی رو میگیره و دوباره بعد یک مدت باعث مشغول شدن cpu سرور میشه یا نه این اتفاق نمیفته؟
من خیلی از انجمن ها رو دیدم سپاس روشون بدون هیچ مشکلی نصبه ولی نمیدونم چرا این مشکل برای ما پیش اومده
ممنون میشم پاسخ بدید
با سپاس از زحماتتان

هاستتون رو از کجا گرفتیدHuhHuhHuh
من خودم یکی دیگه از تارنمام رو با همین افزونه روی میزبانی مجـــــــانــــی گذاشتم هیچ مشکلی پیش نیومده
این افزونه و افزونه سپاس پردازشی نداره که بخواد cpu رو مشغول کنه تازه اونم 10%Exclamation
فکر کنم مشکل از هاستتون باشه یعنی مشکل که نه میشه گفت به علت کیفیت پایین هاستتون باشه
از دوستان دیگه که این پلاگین رو دارن سوال بفرمایید اون ها هم همین مشکل رو دارن یا نه؟
با سپاس
یا علی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10