مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه کاربران عزیز

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: J-Pro
طراح: Cancer9003
[تصویر:  d.png] معرفی: 12-08-2012
سازگاری: نسخه 1.6.8
[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده

قیمت: 20 هزار تومان
* چون پیش از این پوسته یک بار به فروش رسیده الان فقط بصورت عمومی به فروش میرسه مگر اینکه کاربری با این مسئله مشکلی نداشته باشه

برخی مشخصات:
- منوی خاص
- CSS بودن تمام دکمه ها و در نتیجه لود سریعتر
- پست بیت Div که نسبت به Table لودش سریعتر، انعطاف پذیریش بیشتر و ویرایش ساده تره
- کدنویسی کاملاً صحیح و داشتن Validation سایت W3
- رتبه Pagespeed و Yslow بسیار بالا در GTmetrix (تست مربوط به دقایقی پیش)
رتبه سئو با ابزار سایت وب آلفا (بدون تگ های h1, h2 keyword و...): 89% - در سایت chkme.com (با تگ های h1, h2 keyword و...): 97%
و....

پس از خرید، هدر اختصاصی پوسته با نام انجمن شما بهمراه فایل ها به خریدار تحویل داده میشه

[attachment=6925]

دوستانی که قصد خرید دارند از طریق پیام خصوصی یا یاهو (cancer9003@yahoo.com) با من در تماس باشند.

اگر پرسشی هست بپرسید، در اولین فرصت پاسخ میدمHeart
درود
اون آدرسی که سایت validator.w3.org تایید کرده پوسته ی دیفالت مای بی بی روش نصب هست.Huh
اما فروم خود شما 31 ارور داره که http://validator.w3.org/check?uri=http%3...ne&group=0
ما رو چی فرض کردی؟Huh
لطفاً زحماتتون رو تو این سایت با یه تاپیک فریب دهنده هدر ندید
با سپاس
یا علی

http://gtmetrix.com/reports/www.forum.jo...t/6bla0wcy

سئو فرومتون هم 74% هستش!
بله الان پوسته پیش فرض اون ساب دامین پوسته دیفالت هست. حماقت بزرگیه پوسته ای که غیر رایگان هست رو یه جا قرار داد. ممکنه هرکسی بره و ریپ کنه قالب رو.
برای اثبات بزودی ویدئو قرار میدم. هم تست w3 ، هم تست gtmetrix و هم تست های سئو

در مورد فروم خودم چیزایی که گفتین کاملاً درست هست
يه سواله ها بد برداشت نشه !! شما قسمت قالب ها رو خيلي بالا ميگيد يا واقعا قيمت همينه و من پايين ميگيرم؟! مثلا الان يك قالب اختصاصي بخوايد بسازيد قيمتش چقدر در مياد؟!
مثلا يك قالب اختصاصي ديگه كه يكي از مديران گذاشته بود به قيمت 80 هزار تومان!
اگر هم ميشه مواردي كه براي سئوي اين قالب رعايت شده رو بگيد ممنون ميشم.Heart
به نظر من قیمت پوسته بستگی داره که آدم چقدر واسه وقتی که گذاشته و زحمتی که کشیده ارزش قائل باشه.
این پوسته فقط هدرش کلی ارزش داره. هدرهای خیلی معمولی رو 5 تومن میگیرن اینجا به نظرت این هدر به نسبت اون هدرها دست کم 10 تومن نمیارزه؟
اونم بستگی داره چقدر کار داشته باشه. شاید یکی با 10 تومن اختصاصی طراحی کنه یکی هم با 200 تومن
به نظر من واسه اختصاصی زیاد نگفتن. شاید بصورت عمومی 10 نفر بخرن و با این حساب میشه 300 تومن ولی اختصاصی فقط یه نفر میخره و میشه 80 تومن.
ویژگی های alt و title و ابعاد تصاویر و...

طبق وعده ای که داده بودم از تست ها ویدئو تهیه کردم. عزیزانی که شک دارن میتونن فایل زیر رو دریافت کنن. فایل زیر شامل 4 ویدئو از تست پوسته در سایت های GTmetrix، W3، Webalfa و chkme هست.
امیدوارم واسه اثبات ادعاهای ارسال اولم کافی باشه

تست پوسته J-Pro

موفق باشینHeart
سلام!
اگه خواسته باشیم طراحی کنی چقد میگیری؟
Y! ID: cancer9003

اد کنین صحبت کنیم
اول اینکه راجع به هدر بهتون بگم خیلی هاهستن که با5000تومن از هدر شماخیلی زیباتر طراحی می کنن واقعابقول دوستمون مارو چی فرض کردید؟Huh
تصاویر اماده رو کنار هم گذاشتید ویک نوشته گذاشتید روشون .اگه واقعا فکر می کنید روهدر کارکردید برید کارهای بقیه رو ببینید تامتوجه بشیدکه کارشما کاره یا کار اونا
(۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۴:۳۴:۵۶ عصر)sunstar نوشته است: [ -> ]اول اینکه راجع به هدر بهتون بگم خیلی هاهستن که با5000تومن از هدر شماخیلی زیباتر طراحی می کنن واقعابقول دوستمون مارو چی فرض کردید؟Huh
تصاویر اماده رو کنار هم گذاشتید ویک نوشته گذاشتید روشون .اگه واقعا فکر می کنید روهدر کارکردید برید کارهای بقیه رو ببینید تامتوجه بشیدکه کارشما کاره یا کار اونا
دوست عزیز بهتر نبود اینها رو توی پیام خصوصی برای مدیرمون میگفتید؟!
(۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۴:۳۴:۵۶ عصر)sunstar نوشته است: [ -> ]اول اینکه راجع به هدر بهتون بگم خیلی هاهستن که با5000تومن از هدر شماخیلی زیباتر طراحی می کنن واقعابقول دوستمون مارو چی فرض کردید؟Huh

1- شما تصاویر اماده رو کنار هم بذارین و همین طرح رو بسازین من به جای 5 تومن به شما 10 تومن میدم. فقط حین طراحی فیلم بگیرید.
2- تفنگ که رو سر کسی نذاشیم. هر کی دوست داره بخره هرکی هم حال نمیکنه بره از قالب های دیگه استفاده کنه.
صفحه‌ها: 1 2