مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین مرکز مدیریت تبلیغات
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
نام پلاگین : پلاگین مرکز مدیریت تبلیغات

نویسنده : Mostafa

نسخه : 1.0

عملکرد : مدیریت تبلیغات وب سایت شما

انواع تبلیغ :

1. تبلیغ کلیکی

2. تبلیغ بر حسب تعداد روز

3. تبلیغ بر حسب تعداد نمایش

محل های قرارگیری تبلیغ :

1. صفحه اصلی بالای انجمن

2.صفحه اصلی پایین انجمن

3. بالای لیست تاپیک ها

4. پایین لیست تاپیک ها

5. بعد از مطالب ( صفحه اول و هر X صفحه)

6. تمام صفحات بالا سمت راست

7. تمام صفحات بالا سمت چپ

8. تمام صفحات پایین سمت راست

9. تمام صفحات پایین سمت چپ

10. صفحه اصلی بالا سمت راست بصورت PagePeel

11. صفحه اصلی پایین سمت چپ بصورت PagePeel

قیمت : 8000 تومان

خرید آنلاین
هزینه پلاگین کاهش یافت همچنین برای مدیران ارشد و جناب پارس رایگان.
با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
واقعا پلاگین خوب و درخوری هستش و هر انجمنی که تبلیغات زیاد داشته باشد نباید از این پلاگین بی بهره باشد
فقط سوالی داشتم ایا در صورت ارائه ورژن جدید این پلاگین ورژن جدید برای خریداران بصورت رایگان ارسال میگردد یا خیر؟
دوست عزیز تا یک نسخه بعد از نسخه خریداری شده رایگان است .
تنها چیزی که جاش خالیه اینه که کاربران در صورت دلخواه بتوانند تبلیغات رو مخفی کنند.

در زمینه تبلیغ این موضوع مهمی هست که کاربر امکان انتخب دیدن یا ندیدن تبلیغ رو داشته باشه
دمو نداره ؟
عالی و گران.
پسورد برای اکسترکش
پلاگین خوبی هستش

اما یه حرفی تو دله من هست ، نمیتونم نگم

از زمانی که این پلاگین بانک اومده دیگه کم کم تمامی پلاگین ها داره پولی میشه دقت کردید؟

یه پلاگین ساده رو میذارن 10 هزارتومن قیمت!
اگر اون ده هزار تومن قیمتشه ، پروژه بانکی که تو مدت طولانی جناب زنگنه طراحی کردن 1 میلیون قیمتشه!

البته هر کی پلاگین مینویسه با شرایط خاص خودش ارائه میده و اجباری برای خریدش نیست

فقط یه خواهش داشتم که لااقل منصفانه قیمت بذارید اگرم پولی قرار میدید ، پروژه بانک جناب زنگه رو مقایسه کنید ، اون بعد یک سال ساخت 20 تومن قیمتشه
مای بی بی شعارش رایگان بودنشه یکم داره خراب میشه این

الان پلاگین های خوبی از قبل طراحی شدن ، مثه لیست برترین ارسال کنندگان روز ، هفته ، ماه کله
یا امارگیر پرواستت جناب پارس و خیلی پلاگین های دیگه

فکر کنم اون پلاگین ها الان اگر طراحی میشدن پولی ارائه میشدن ... لااقل پلاگین در سطح پروژه بانک ارائه بدید پولی ، دیگه هرچیزی پولی که ...

MyBB خودش رایگان ارائه شده ، خداروشکر میکنم MyBB رو یک ایرانی طراحی نکرده .

اگر جسارتی در حرف های بالا بود شرمنده . این حرف توی دله من بود نتونستم نگم.

پ.ن: به هیچ عنوان منظور صحبت های بالای من به این پلاگین نیست ، منظور من بعضی از پلاگین های پولیست. این پلاگین با این امکاناتی که داره باید پولی باشه ، البته اینکه قیمتش با پروژه بانک یکیه... باز به نویسنده مربوط میشه.

درود
حالا که حرف دل و... اومد وسط بزارید پس منم یک چیزی بگم
شما وقتی رایگان یک چیز مینویسی و میبینی فردا روز اون مرجع x یا من در یک سایت خارجی کار خوده بنده را به اسم خودشون زده بودند میبینید چه حسی بهت دست میده حس نفرت
پس شما هایی که دوست دارید همه چیز را رایگان دریافت کنید ( منظورم شما نیستید کلی گفتم)
چرا محمد جان میاد لایسیس میزاره چون ....
پس هرکی اینجا پلاگین مینویسه پی دزدی شدن پلاگینش به تن خورده
شما فک کن یک شخصی به صور مثال من یا محمد زنگنه یا مصطفی یا پارس یا ... میایم از ، کار، وقت تفریح، درس، میزنیم بعد رایگان کار کنیم
اونم برای کسی که میدونیم یک روز دیگه سورست تو انجمن x این عاقلانه هست!!!!!!!
درباره هزینه هم هر شخصی به نظر خودش یا شایدم با مشورت دیگران روی پلاگینش پول میزاره پس
نظر شخص خودش ممکنه نباشهExclamation
ما حداقلش برای کمک کردن پول نمیگیریم
شما یک نگاه به امضا های دیگران کن خداییش ادم حالش ید میشه
نصب پلاگین و سیستم با قیمت خوب عالی، نصب قالب فقط 5000 اینا شرم داره نه اون نویسنده پلاگین که وقت و خلاقیت خودش میزاره و یک چیز درست حسابی میده بیرون اگر قیمت 100000 بزاره حق تا افراد y نیاد کپی کنه
ببخشید اگر توهین کردم
و اینکه طولانی
دوستدارتون محمد حسین عمیدی
صفحه‌ها: 1 2 3