مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: شمارش نشدن ارسال های کاربران در یک انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کنترل پنل مدیریت > انجمن ها و پست ها > ویرایش تنظیمات تالار > گزینه های متفرقه
گزینه مربوطه را خواهید دید.
با سلام
دوستان من یک مشکلی دارم اونم اینه که وقتی یک پستی در انجمنم ارسال میکنم با اینکه اون انجمن دسترسی هاش درسته اما پست ها به تعداد پستام اضافه نمیشه و حتی کم هم میشه مثلا من امروز ظهر یک پست دادم شد تعداد پستام 527 الان اومدم نگاه کردم دیدم شده 526 تا (حالا این هیچ شاید خودم یا یکی از مدیرا پاک کرده درصورتی که نکرده)
اما میگم پست های مدیرکل شمارش نمیشه
تا چند روز پیش درست بود من یک قالب جدید اضافه کردم بعد اون اینطوری شده(ولی ربطش رو به قالب اصلا نمیفهمم فکر نکنم ازون باشه)
حال کسی میدونه مشکل از چیه
نقل‌قول: با سلام
دوستان من یک مشکلی دارم اونم اینه که وقتی یک پستی در انجمنم ارسال میکنم با اینکه اون انجمن دسترسی هاش درسته اما پست ها به تعداد پستام اضافه نمیشه و حتی کم هم میشه مثلا من امروز ظهر یک پست دادم شد تعداد پستام 527 الان اومدم نگاه کردم دیدم شده 526 تا (حالا این هیچ شاید خودم یا یکی از مدیرا پاک کرده درصورتی که نکرده)
تا چند روز پیش درست بود من یک قالب جدید اضافه کردم بعد اون اینطوری شده(ولی ربطش رو به قالب اصلا نمیفهمم فکر نکنم ازون باشه)
با سلامی دوباره
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونست؟؟؟
یکچی هم بگم من امتحان کردم دیدم بیشتر مواقعی که از ابزارهای مدیریت استفاده میکنم یهو پستام کم میشه(درست همونی که روش اون ابزار رو استفاده میکنم)
مثلا 5تا پست رو به بخش موبایل کپی میکنم اون 5تا پست از من کسر میشه Undecided
لطفا اگر کسی نحوه ی رفع این مشکل رو میدونه کمکم کنه
سلام دوستان
ببخشید من تازه عضو شدم هنوز بلد نیستم با سایتتون کار کنم
الان یک فروم تخصصی از مای بی بی دارم ولی اصلا باهاش آشنایی ندارم و اینکه قسمت کنترل پنل مدیریتم به زبان لاتین هست میخواستم بدونم میشه اونم فارسی کنم؟؟
لطفا راهنماییم کنید و این پستمو بعد از جواب دادنم حذف کنید
سلام
من قبلا هم توی یه تاپیک دیگه این سؤال رو پرسیده بودم اما جوابی نگرفتم : میشه کاری کرد که توی یه تاپیک خاص پستا شمارش نشه ، نه توی کل یک انجمن ؟
درود
در تنظیمات هر انجمن این گزینه هست.
نقل‌قول: نقل قول :
با سلام
با سلامی دوباره
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونست؟؟؟
یکچی هم بگم من امتحان کردم دیدم بیشتر مواقعی که از ابزارهای مدیریت استفاده میکنم یهو پستام کم میشه(درست همونی که روش اون ابزار رو استفاده میکنم)
مثلا 5تا پست رو به بخش موبایل کپی میکنم اون 5تا پست از من کسر میشه
لطفا اگر کسی نحوه ی رفع این مشکل رو میدونه کمکم کنه
دوستان من هم این سوال رو خیلی وقت پیش پرسیدم اگر کسی میدونه لطفا بهم جواب بدهBlush
شرمنده دوباره تاپیک رو بالا آوردم آخه یکم ناجوره وقتی کپی کنی موضوع رو از تعداد ارسالات کم بشه(مال خودم باشه مشکلی نیست ولی اگر مال یکی از کاربرارو کم کنم و بعد شاکی بشه خیلی بد میشه)Undecided
در قسمت فوتر قالب باید کد انجام وضیفه وجود داشته باشه، وگرنه شمارش در انجمن کار نمی کنه.
کد:
<br class="clear" />
<!-- The following piece of code allows MyBB to run scheduled tasks. DO NOT REMOVE -->{$task_image}<!-- End task image code -->
{$auto_dst_detection}
نقل‌قول: در قسمت فوتر قالب باید کد انجام وضیفه وجود داشته باشه، وگرنه شمارش در انجمن کار نمی کنه.
جناب پارس اگر منظورتون با بنده بود که باید عرض کنم در انجمن پستا شمارش میشه اضافه میشه همهچی درسته بهرحال بازم رفتم در فوتر هم نگاه کردم دیدم اون کدی که گفتین هم هست.
فقط وقتی از ابزارهای مدیریت استفاده میکنم و مثلا یک تاپیک رو از یک بخش به بخش دیگه کپی میکنم همون تاپیکی که انتقال دادم حالا هرچندتا پست داره تعداد پستاش ازم کم میشهConfused
اصلا معلوم نیست چرا اینطوری میشه Undecided
شاید به انجمنی منتقل می کنید که نباشد شمارش بشه!
صفحه‌ها: 1 2