مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبایRed and Orange {رایگان}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود,

پوسته :Red and Orange
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: HOssE!N-B
[تصویر:  d.png] معرفی:---
آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است.
توجه: این پوسته بر اساس پوسته پیشفرض مای بی بی طراحی شده اگر شما از پارسی ساز مای بی بی ایران استفاده کنید این پوسته به طور کامل در انجمن شما راست چین و بدون مشکل خواهد بود .
توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از طراح یا مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

<|||>لطفا اگر مشکلی دیدید گزارش دهید <|||>

[تصویر:  name.png] دانلود:
دانلود فایل :
[attachment=7079]

رمز فایل :
کد:
www.mybbiran.com

رایگان شد اما به هیچ عنوان کپی رایت را حذف نکنید اگر تمایل به حذف کپی رایت دارید پیام دهید Heart
درود
دوستان پوسته به روز رسانی شد همچنین قیمت هم کاهش یافت + درگاه پرداخت از طریق مای بی بی ایران هم افزوده شد ! Wink
/// نمونه ها بروز شدن ///
من همین قالب رو بدون کم کذاشتن واو واوش این رو 3 هزار تومان میدم !

در صورت خرید پ.خ بدین
با عرض پوزش ، به نظرم روی این پوسته کاری نشده که بشه اون رو غیررایگان قرار داد و شاید اگر هم رایگان قرار بدید کسی استفاده نکنه.

قسمت لینک ها (بالای انجمن ) و welcome block فوق العاده ضعیف و غیر حرفه ای هست.

بقیه پوسته هم که همون دیفالت مای بی بی و پوسته فعلی مای بی بی ایران یا mcgreen هست که thead , tcat ش عوض شده.

موفق باشید.
نقل‌قول: من همین قالب رو بدون کم کذاشتن واو واوش این رو 3 هزار تومان میدم !

در صورت خرید پ.خ بدین
شما انتقاد کردین یا .... Tongue ( نکنه شما هم از اون دسته از اخراجی ها باشین و برای .... مجددا عضو شدین Dodgy)

آدرس انجمنتون رو در پروفایل یا امضا قرار بدین

نقل‌قول: با عرض پوزش ، به نظرم روی این پوسته کاری نشده که بشه اون رو غیررایگان قرار داد و شاید اگر هم رایگان قرار بدید کسی استفاده نکنه.

قسمت لینک ها (بالای انجمن ) و welcome block فوق العاده ضعیف و غیر حرفه ای هست.

بقیه پوسته هم که همون دیفالت مای بی بی و پوسته فعلی مای بی بی ایران یا mcgreen هست که thead , tcat ش عوض شده.

موفق باشید.
شما هم همینطور ....

و ممنون از انتقادتون ( انتقاد برای من مانند تشویق است Big GrinHeart )
رایگان شد Rolleyes
سلام دوست من

من از این قالب استفاده می کنم یعنی قالب قبلی ام چیز دیگه بود
آوردم روی این قالب الان ادیتور ام بهم ریخته ادیتور استفاده شده در سایت ام SCEditor است که روی قالب قبلی مشکلی نداشت

ممنون می شم مشکلش رو حل کنید
درود
از مشکل شات بگذارید یا یوزر تست قرار دهید
درود

ویرایش گر SCEditor با بعضی قالب ها سازگاری نداره

منم همچین مشکلی داشتم

بهتره از ویرایشگر های زیر استفاده کنید

ویرایش‌گرهای پیش‌فرض MyBB و ادیتور پیشرفته‌ی WYSIWYG Editor
مشکل عرضی و طولیش رو درست کردم با ویرایش قالب اما مشکل اینجاست که چه در پاسخ سریع چه در ایجاد تاپیک ادیتور 3 بار پشت سر هم تکرار شده به تصویر زیر نگاه کنید یا به سایت من بروید می بینید مشکل رو

[تصویر:  Untitled.jpg]

فکر نکنم کار دشواری باشه که بخوام دست ازش بکشم
صفحه‌ها: 1 2