مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل تعداد حروف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
در عنوان انجمن ها و یا در پلاگین های نمایش دهنده آخرین ارسالی ها حروف آخر ناخوانا می شود.

از مسئول هاستینگ بخواهید که امکان استفاده از توابع mbstring در php را برای شما فراهم کنند.
رفرنس توابع mbstring در سایت رسمی پی اچ پی: http://ir.php.net/mbstring

با سپاس از SaeedGh
سلام من تابع MB String رو هم فعال كردم ولي هنوز همين مشكل رو دارم !!!!

لطفا برسي كنيد .كه خيلي وقتمو گرفته اين مشكل .

Http://IRaNHaCK.IR/forum
دوستان جواب ما رو بديد .
سلام دوستان.

من هم بعد از تغییر هاستم با این مشکل مواجه شدم و به هاست هم گفتم که MB String رو فعال کنند وآنها گفتند فعال هست حالا من باید با این مشکل بزرگ چه کنم؟
سلام دوستان خدایش تو این تایپ جون هرکی دوست دارید جواب بدید بنده قبلا مشکل خودم تو این تایبپ گفته بودم

لینک تایپ حتما کلیک کنید ببنید

بعد دوستان لینک این تایپ را دادند من به مدیر هاست گفتم ایشون گفتند این توابع به عنوان توابع پیشفرض فعال می باشد گفتند از تو خود سایت اصلی کمک بخوام که من امدم کمک بخوام و بگم این مشکل را چه جوری هلش کنم زیاد نمی خوام قسم بدم بعد بیان بگند مگه اینجا انجمن دینی هست پس خدایش این مشکل بنده چه جوری هل می شه چندتا ادم با معرفت یعنی تو این انجمن بزرگ و پر استاد و پیشکسوت ایا پیدا می شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//خدا عالمه منتظر هستم دیگه نا امیدم نکنند
در اخر اینو می نویسم که بعد نگید چقدر فلان و بمان از همه شما خواهش می کنم بنده را ببخشید که تایپ را طولانی کردم
http://www.sabanetwork.com
انجمن ما

Undecided
خدایش مگه ما مسلمون نیستیم بعد دوستمون میاد می گه مگه اینجا انجمن دینی هست مگه ما عربیم خوب داداش خوب اگه عرب نیستید پس چرا کمک نمی کنید من دیگه چه جوری درخواست کنم یه روز می گید نام انجمن را بذار گذاشتیم یه روز دیگه می گید اسپم ندید خوب الان من خودم می دونم الان تا اینجاش اسپم بود ولی خداوکیلی چاره دیگه نداشتم درددلمو خالی کنم خوب بابا یه ادم با معرفت پیدا نمی شه کمک کنه من دیگه اگه کسی کمک نکرد نمی دونم چه جوری بگم همچنان ما منتظر یک کمک ولی دریغ از یک کمک فعلا یا علی
AngryHuh
درود
گزینه اول جواب شماست عزیز به دقت بحونید موفق باشید. ارسال 1
عزيز اين تابع فعاله ولي باز اين مشكل وجود داره بعد انتقال هاست اين مشكل به وجود اومد Undecided مشكل از كجاس؟Huh