مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با کد قالب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من یه مشکل اساسی داشتم و چند روزی تو مای بی بی به هرکی گفتم کسی جوابمو نداد و شایدم یاد نداشتند
و هر چقد گشتم حتی همه جا نگا کردم ندیدم
مشکل من اینه که در کد های قالب قسمت تمپلت همه کد ها راست چین شدن و وقتی کدی اضافه می کنم و میزنم رو تغییرات میره توی یه صفحه سفید و دیگه نمیره جلوتر

آقا مشکل از فایل ایندیکس پوشه ادمین هست من چطوری میتونم این فایل رو دانلود کنم از کجا یا نه برم کل مای بی بی دانلود کنم و ازش در بیارم
(۱۳۹۱/۴/۱۷، ۰۸:۵۴:۳۸ صبح)gesed نوشته است: [ -> ]سلام من یه مشکل اساسی داشتم و چند روزی تو مای بی بی به هرکی گفتم کسی جوابمو نداد و شایدم یاد نداشتند
و هر چقد گشتم حتی همه جا نگا کردم ندیدم
مشکل من اینه که در کد های قالب قسمت تمپلت همه کد ها راست چین شدن و وقتی کدی اضافه می کنم و میزنم رو تغییرات میره توی یه صفحه سفید و دیگه نمیره جلوتر

آقا مشکل از فایل ایندیکس پوشه ادمین هست من چطوری میتونم این فایل رو دانلود کنم از کجا یا نه برم کل مای بی بی دانلود کنم و ازش در بیارم

پلاگین‌هایی که اخیراً نصب کرده‌اید را غیرفعال کنید و مشکل را بررسی کنید.
الان درست شد ذخیر میشه چجوری راست چینش کنم
(۱۳۹۱/۴/۱۷، ۰۹:۳۶:۳۷ صبح)gesed نوشته است: [ -> ]الان درست شد ذخیر میشه چجوری راست چینش کنم

منظورتان از راست‌چین شدن کدام قسمت است؟
راست چین شدن کد های قالب در قسمت تمپلت
کد‌های این بخش به دلیل کد بودن(بدیهی است که کد‌ها به صورت واج‌های انگلیسی تایپ می‌شوند) باید چپ چین باشند!
اگر منظورتان عدم نمایش ویرایش‌گر کد‌ها در این بخش است، برخی از مرورگر‌ها، این ویرایش‌گر را پشتیبانی نمی‌کنند. البته ممکن است این ویرایش‌گر غیرفعال شده باشد!
به کنترل پنل مدیرکل --> خانه --> منوی سمت راست --> تنظیمات شخصی مدیر --> روشن / خاموش کردن Codepress
رفته و بررسی کنید این گزینه فعال باشد.
* ویرایش‌گر Codepress حاوی باگ‌هایی است.
ی سوال دیگه داشتم من یه همچین آدرسی میخوام چیکار کنم
میخوام یه صفحه اصلی داشتم که آدرس این باشه www.beckhamclub.ir
و بعدش آدرس انجمن من www.beckhamclub.ir/forum باشه
چجوری میتونم این کار رو بکنم.
بعدش میخوام تو آدرس اصلی یه صفحه هدایت کننده داشتم باشمم که برای ورود به فروم و سایت خبربی اینکارو چجوری انجام بدم
سلام من دارم به تازگی یه قالب رو ادیت می کنم اما متاسفانه با یه مشکل برخوردم چجوری میتونم رنگ ها قالب رو تغییر بدم خب بعضی از رنگ ها که آدرسشون تو هاست هست ولی بعضی ها آدرس ندارن و بصورت پیشفرض هست اونارو چجوری تغییر بدم
یعنی چی واضح توضیح بدین

اکثرا رنگ های پوسته شامل عکس های مختلف هستش اما بعضی انجمن ها رنگ هاشونو به وسیله کد رنگ به دست میارند
در هر حال در گلوبال . سی اس اس قالب همه ی کد ها موجو هستن
از گولبال کدوم قسمت برم
صفحه‌ها: 1 2