مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین نمایش فایل های چند رسانه ایی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
پلاگين: پلاگین نمایش فایل های چند رسانه ایی automedia
نسخه: 2.1
نويسنده: doylecc

[تصویر:  user.png] ترجمه: FunSet

[تصویر:  info.png] عملکرد: اين پلاگين فرمت های تصویری سایت های چند رسانه ایی (یوتیوب و ...) را پشتیبانی خواهد کرد و با استفاده از این پلاگین می توانید در ارسال ها و حتی امضا خود فایل های چند رسانه ایی (صوتی و تصویری) را قرار بدید

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فايل ها + فعال سازي از کنترل پنل مديريت + تنظيمات در پيکربندي + تبدیل کردن mybb_automedia به UTF-8 + فعال سازی مای کدهای پلاگین از قسمت مای کد MyCode

[تصویر:  photos.png] نمونه: پيوست شده است

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/automedia
آقا یه سوال واسه اینکه ما بتونیم ویدئو بزاریم باید حتما از روش خاصی استفاده کنیم یا نه ؟چون من زدم نیاورد
(۱۳۹۱/۴/۱۷، ۱۲:۳۶:۳۴ عصر)pdistb.ir نوشته است: [ -> ]آقا یه سوال واسه اینکه ما بتونیم ویدئو بزاریم باید حتما از روش خاصی استفاده کنیم یا نه ؟چون من زدم نیاورد

هیچ روش خاصی نیاز نداره
پس از مراحل گفته شده برای فعالسازی پلاگین
پایین ادیتور شما 2 آیکون اضافه خواهد شد
آیکون سمت راست مربوط به اضافه کردن فایل های تصویری هست
زمانی که روی آیکون موجود کلیک کنید در ادیتور مای کدی ظاهر خواهد شد که بین این کدها باید لینک ویدئو خودتون رو قرار بدید ...
من نصب کردم دیگه کسی نمی تونه پست بده می زنی رو موضوع جدید صفحه سفید میاد
غیر فعالش کردم

---------
(۱۳۹۱/۴/۲۱، ۰۴:۱۲:۰۶ صبح)Amin IB نوشته است: [ -> ]من نصب کردم دیگه کسی نمی تونه پست بده می زنی رو موضوع جدید صفحه سفید میاد
غیر فعالش کردم

---------

این پلاگین هیچ موردی نداره حتی رو فروم بنده هم نصب هست
طاهرا با یکی از پلاگین های شما ناسازگاری داره
funset عزیز وقتی لینک اپارات رو میذارم تبدیل نمیشهConfused
جسارتا شما لینک مستقیم ویدئو رو میزارید؟
یا کدی که سایت آپارات میده رو؟
لینک مستقیم تو ادرس بار رو

برا یوتوب و ...... اینجوری میزارم کار می کنه
بله حق با شماست emir.yanliz
متاسفانه در پوشه automedia برای ویدئو های سایت آپارات کدی در نظر گرفته نشده است
بنده اطلاعی از کد نمایش دهنده سایت آپارت ندارم
اگر کسی کد مربوطه رو داره به بنده بده تا درست کنم (منظور کد اصلی (مرجع) است نه کد کلیپ قرار گرفته در سایت)

موفق باشید
وقتی روی این آیکن کلیک میکنم چیزی در ادیتور نمایش نمیده با وجود این که مای کدهارو فعال کردم!!!
صفحه‌ها: 1 2 3