مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین ستون کلاسیک نویسنده Classic Author Column
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ستون کلاسیک نویسنده Classic Author Column
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0.5

[تصویر:  info.png] عملکرد: ستون کلاسیک نویسنده در قسمت فروم دیسپلی.

[تصویر:  user.png] نویسنده: ELY_M
[تصویر:  d.png] معرفی: 11th February 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 12th February 2010

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت
توجه: در صورت که بعد از فعال کردن دچار کمبود فضا در ستون آخرین ارسال شدید که در نتیجه باعث کشیدگی به سمت پایین می شود به مسیر قالب ها و پوسته ها > قالب ها > Forum Display templates > در forumdisplay_threadlist بروید و درصد ها را در قسمت زیر ویرایش کنیدSad 56% و 30% را ویرایش کنید)
کد:
    <tr>
        <td class="tcat" align="center" colspan="3" width="56%"><span class="smalltext"><strong><a href="{$sorturl}&amp;sortby=subject&amp;order=asc">{$lang->thread}</a> {$orderarrow['subject']}</strong></span></td>
        <td class="tcat" align="center" width="10%"><span class="smalltext"><strong><a href="{$sorturl}&amp;sortby=starter&amp;order=asc">{$lang->author}</a> {$orderarrow['starter']}</strong></span></td>   <td class="tcat" align="center" width="7%"><span class="smalltext"><strong><a href="{$sorturl}&amp;sortby=replies&amp;order=desc">{$lang->replies}</a> {$orderarrow['replies']}</strong></span></td>
        <td class="tcat" align="center" width="7%"><span class="smalltext"><strong><a href="{$sorturl}&amp;sortby=views&amp;order=desc">{$lang->views}</a> {$orderarrow['views']}</strong></span></td>
        {$ratingcol}
        <td class="tcat" align="right" width="30%"><span class="smalltext"><strong><a href="{$sorturl}&amp;sortby=lastpost&amp;order=desc">{$lang->lastpost}</a> {$orderarrow['lastpost']}</strong></span></td>
        {$inlinemodcol}
    </tr>

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1359930032.jpg]

[تصویر:  1295360460.jpg]

دانلود مجموعه فارسی:
[attachment=894]

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/classic-author-column
سلام . من در ابتدای ساخت تالارم این پلاگین را نصب کردم و مشکلی نداشتم . اما به دلیلی مجبور شدم کل پلاگین هایم غیر فعال و دوباره نصب کنم و دوباره پوسته ام را نصب کنم . حالا که این پلاگین رو فعال می کنم ، اسم نویسنده هم در ستون کلاسیک نوشته می شود و هم در زیر عنوان تاپیک . می شه کمکم کنید
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۲۱:۵۱:۲۹ عصر)mahan نوشته است: [ -> ]سلام . من در ابتدای ساخت تالارم این پلاگین را نصب کردم و مشکلی نداشتم . اما به دلیلی مجبور شدم کل پلاگین هایم غیر فعال و دوباره نصب کنم و دوباره پوسته ام را نصب کنم . حالا که این پلاگین رو فعال می کنم ، اسم نویسنده هم در ستون کلاسیک نوشته می شود و هم در زیر عنوان تاپیک . می شه کمکم کنید

درود شما حق ندارید از محصولات ما روی قالب های متفرقه استفاده کنید!
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۲۲:۴۸:۲۰ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۲۱:۵۱:۲۹ عصر)mahan نوشته است: [ -> ]سلام . من در ابتدای ساخت تالارم این پلاگین را نصب کردم و مشکلی نداشتم . اما به دلیلی مجبور شدم کل پلاگین هایم غیر فعال و دوباره نصب کنم و دوباره پوسته ام را نصب کنم . حالا که این پلاگین رو فعال می کنم ، اسم نویسنده هم در ستون کلاسیک نوشته می شود و هم در زیر عنوان تاپیک . می شه کمکم کنید

درود شما حق ندارید از محصولات ما روی قالب های متفرقه استفاده کنید!

دورد
کدوم قالب متفرقه ، قالب من outline ، این متفرقه هست
outline باشه، پوسته outline فارسی شده ما رو که نصب نکردین.
درود
دوستان عزیز من اول قالب اینجا رو نصب کردم ، ولی یه کم مشکل داشت ، اون رو از جایی دیگه پیدا کردم ، تازه اینم مشکل داره و باید عوضش کنم. دیگه اینقدر رو اونوری هم حساس نباشید ، اون ها که عددی نیستن دارید اینقده بزگشون می کنید.
حالا نمی شه یه کمی به من مبتدی بکنید.
با این حال ما نمی توانیم از شما پشتیبانی کنیم.
در مورد سوالتون فکر می کنم باید forumdisplay_threadlist ویرایش شود. و متغییر اضافی حذف شود.
سلام
لطفاً نسخه جدید این پلاگین رو بزارین
این نسخه که هست با آخزین نسخه انجمن سازگاری نداره و فعال نمیشه. ممنون Heart
با استفاده از اموزش ارتقاع پلاگين به 1.6 ارتقاع بديد

http://community.mybbiran.com/thread-2311.html
سلام

این کار رو کردم ولی درست جواب نداد.

اون ستونی که اضافه میشه برای نام نویسنده درست ایجاد نمیشه

صفحه‌ها: 1 2