مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: افزونه چه کسی موضوع را دیده است Who View Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: چه کسی موضوع را دیده است Who View Thread

[تصویر:  info.png] عملکرد: آخرین کاربرانی که یک موضوع را دیده اند نشان می دهد.

[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1

[تصویر:  user.png] نویسنده: Mirko

[تصویر:  d.png] معرفی: 29th January 2012

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 17th February 2012

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعالسازی از پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

[attachment=6305]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/who-view-thread
ارور میده
کد php:
MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error 
and cannot continue.

SQL Error:

1054 Unknown column 'r.username' in 'order clause'
Query:

SELECT r.*, u.usernameu.usergroupu.displaygroup FROM mybb_threadsread r LEFT JOIN mybb_users u ON (u.uid r.uidWHERE r.tid '2626' AND u.uid != '0' ORDER BY r.username ASC LIMIT 100 
افزونه ی بسیار جالبیه . فقط یه خواهش داشتم . چطوری میشه به جای اینکه تاریخ و زمان بازدید از موضوع رو کنارش بنویسه ، توی توضیحات لینک شخص بازدید کننده بنویسه . یعنی وقتی روی آی دی شخص ماوس رو نگه میداریم ، تاریخ و زمان بازدید رو نشون بده مثل پلاگین سپاس که وقتی رو آی دی شخص ماوس رو نگه میداریم زمان و تاریخ سپاس رو نشون میده .
یه خواهش دیگه هم داشتم و اون اینه که چطور میشه این پلاگین رو محدود کرد ؟ یعنی مثلاً فقط مدیران بتونن این قسمت (چه کسی موضوع را دیده است) رو ببینن .
با سلام مجدد . لطفاً یکی از دوستان و اساتید محترم بنده رو راهنمایی کنه . مسلماً پلاگین مذکور هم پربارتر میشه و هم شما ثواب میکنید . بازم ممنون .Blush
درود
کاری نداره ولی این افزونه که به این صورت که یوزر فرد را نمایش میده و با کلیک روی یوزر خوب به لینک شخص میروید Huh
(۱۳۹۱/۵/۷، ۰۸:۱۹:۱۵ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]درود
کاری نداره ولی این افزونه که به این صورت که یوزر فرد را نمایش میده و با کلیک روی یوزر خوب به لینک شخص میروید Huh
سلام دوست عزیز . منظور من این نیست که لینک پروفایل شخص رو ببینم . منظورم اینه که با نگه داشتن نشانگر ماوس روی آی دی شخص ، ساعت و تاریخ بازدیدش از موضوع نمایش داده بشه و هم چنین روش محدود کردن نمایش ، این پلاگین رو برای گروه های کاربری مختلف آموزش بدید. اگه میتونید لطف کنید و روشش رو بگید .
باید دوتا متغییر تغییر دهید و یک شرط اضافه کنید سپس به شرط تنظیمات بدید الان میدونم متوجه نشدیدTongueWink
(۱۳۹۱/۵/۷، ۱۰:۳۴:۳۴ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]باید دوتا متغییر تغییر دهید و یک شرط اضافه کنید سپس به شرط تنظیمات بدید الان میدونم متوجه نشدیدTongueWink
دوست عزیز . مطمئناً متوجه نشدم .Undecided خواهش می کنم بیشتر توضیح بدیدSad .بگید چه کدهایی رو اضافه کنم و کجا ؟
لطفاً یکی از اساتید کمک کنه ... خواهش می کنم .
(۱۳۹۱/۵/۷، ۱۱:۲۸:۵۱ صبح)neutron نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۵/۷، ۱۰:۳۴:۳۴ صبح)doodoo نوشته است: [ -> ]باید دوتا متغییر تغییر دهید و یک شرط اضافه کنید سپس به شرط تنظیمات بدید الان میدونم متوجه نشدیدTongueWink
دوست عزیز . مطمئناً متوجه نشدم .Undecided خواهش می کنم بیشتر توضیح بدیدSad .بگید چه کدهایی رو اضافه کنم و کجا ؟
دوست عزیز . شما که لطف کردی تا اینجا . حالا هم لطف کن و روشش رو توضیح بده
صفحه‌ها: 1 2