مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نمایش نام کاربری به صورت رنگین کمان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود خدمت دوستان
برای انجام این کا ر ابتدا فایل موجد در پیوست را دانلود کرده و در پوشه jscripts قرار دهید

2- به قسمت headerinclude در قالب ها رفته و (قالب های گروه بندی نشده) و کد زیر را به آخر آن اضافه کنید.

کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/rainbow.js?ver=1400"></script>

3- سپس به قالب footer رفته و کد های زیر را به آخر آن اضافه کنید

کد:
<!-- rainbow text initialize -->
<script type="text/javascript">
<!--
rain();
//  End -->
</script>
<!-- rainbow text end -->

4- سپس به بخش کاربران و گروه ها رفته و گروهی را که میخواهید نام کاربری آن ها به صورت رنگین کمان متغیر شود انتخاب کنید و در قسمت استایل نام کاربر این کد را وارد کنید

کد:
<span class="rainbow">{username}</span>

کار تمام شد امیدوارم لذت ببرید.
داداش من همه اینکار ها رو کردم ولی نشد.
کد ها را اول در Notpad کپی کرده بعد استفاده کنید.(کدها تست شده هستند)
من رفتم تو انجمن ازمایشی خودم ازمایش کردم اصلا فکرش هم نمی کردم اینقدر قشنگ بشه
نمونه برای دوستان:
[attachment=2154]
سلام من نفهمیدم کدها را باید کجا کپی کنم .
در بالا که کامل توضیح داده شده

کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - قالب های گروه بندی نشده - headerinclude

و

کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب مورد نظر - footer templates و footer
عالی بود
من با این کد ادغام کردم خیلی عالی شد
کد:
<span class="rainbow" style="background: transparent url(http://www.kisar.ir/uploads/01/1323835401.gif) repeat-x scroll 0% 0%; color: Green ; text-shadow: 0px 0px 3px;">{username}</span>

دوستان یک سوال دارم
نمیشه یک طیف از رنگها رو بهش معرفی کرد؟؟Huh
توي چت باكس كار نميكنهBlush چي كار ميشه كرد توي چت باكسم فعال شه؟
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۵:۰۲:۰۰ عصر)siavash-cena نوشته است: [ -> ]توي چت باكس كار نميكنهBlush چي كار ميشه كرد توي چت باكسم فعال شه؟

به نویسنده ی پلاگین مربوط می شود.